çoruhlu aş çoruhlu aş

1.AMATÖR HAFTA SONU PROGRAMI

13 / 11 / 2019

İzmir 1.Amatör Lig 16-17 Kasım 2019 tarihinde oynanacak maçların programı belli oldu

Buna göre 16-17 Kasım 2019 tarihlerinden İzmir 1.Amatör Ligde oynanacak maçların günü, saati ve sahaları şöyle oluştu;

 

16 Kasım 2019 – Cumartesi

 

 

1.A.K ; Saat:13:00 - Ayrancılar Gençlik – Selçuk Efes Spor – Saha : Torbalı Sahası

1.A.K ; Saat:15:00 - İzmir Belediye Spor – Kahramanlar Spor – Saha : Atatürk Stadı 2 Nolu Yan Saha

1.A.K ; Saat:15:00 - Karşıyaka Gümüşpala Spor – Karşıyaka Kültür Spor – Saha : Bayraklı Şehit Ümit Boz Sahası

1.A.K ; Saat:15:00 - Işık Spor – Sütçüler Spor – Saha : Bornova BLD. Pınarbaşı Sahası

1.A.K ; Saat:15:00 - Altınırmak Spor – Yeni Evka-4 Spor – Saha : Bornova BLD. Yusuf Tırpancı Sahası

1.A.K ; Saat:15:00 - Gaziemir Gençlerbirliği – Sarnıç Gençlik Spor – Saha : Gaziemir Sahası

1.A.K ; Saat:15:00 - Dedebaşı Spor – Onur Gençlik Spor – Saha : Karşıyaka Hasan Türker Sahası

 

 

 

 

 

 

 

17 Kasım 2019 – Pazar

 

1.A.K ; Saat:11:00 - İzmir Demir Spor – Çamdibi Spor – Saha : Atatürk Stadı 2 Nolu Yan Saha

1.A.K ; Saat:11:00 - Bornova Hitab Spor – Bornova Doğanlar Spor – Saha : Bornova BLD. Şehir Stadı

1.A.K ; Saat:11:00 - Buca Gençlerbirliği Spor – Buca Belediye Spor – Saha : Buca Belediye Şirinyer Sahası

1.A.K ; Saat:11:00 - Bozyaka Spor – Efelergücü Spor – Saha : Karabağlar Yeşilyurt Sahası

1.A.K ; Saat:11:00 - 100.Yıl Yiğitler Spor – Naldöken Spor – Saha : Kemalpaşa Armutlu Sahası

1.A.K ; Saat:12:00 - Asarlık Gençlerbirliği Spor – Yahşelli Gençlik – Saha : Menemen Asarlık Sahası

1.A.K ; Saat:13:00 - Çayırlıbahçe Spor – Çamkule Spor – Saha : Atatürk Stadı 2 Nolu Yan Saha

1.A.K ; Saat:13:00 - Bornova Mevlana Gençlik – Ceylan Spor – Saha : Bornova BLD. Doğanlar Sahası

1.A.K ; Saat:13:00 - Bornovaspor Futbol AŞ. – Işıkkentgücü Spor – Saha : Bornova BLD. Şehir Stadı

1.A.K ; Saat:13:00 - Çırpı Doğan Spor – Urla Belediyesi Spor – Saha : Çırpı Sahası

1.A.K ; Saat:13:00 - K.Çiğli Yeni Mahalle – Evka-5 Spor – Saha : Çiğli Belediye Atatürk Stadı

1.A.K ; Saat:13:00 - Karabağlar Gençyıldız Spor – Reo Atilla Spor – Saha : Karabağlar Yeşilyurt Sahası

1.A.K ; Saat:13:00 - Armutlu Spor – Yol Spor – Saha : Kemalpaşa Armutlu Sahası

1.A.K ; Saat:14:00 - Çakmaklıköyü Spor – K.Çiğli Gençlik Spor – Saha : Aliağa Çakmaklı Köyü Sahası

1.A.K ; Saat:14:00 - Gümüldür Spor – Beydağ Belediye Spor – Saha : Gümüldür Sahası

1.A.K ; Saat:14:00 - Deniz Spor – Yamanlar Esen Spor – Saha : Karşıyaka Hasan Türker Sahası

1.A.K ; Saat:14:00 - Mesev Gençlik Ve Spor – Gaziemir Onur Spor – Saha : Menderes Sahası

1.A.K ; Saat:14:00 - Türkelli Spor – Menemen Gençlik Spor – Saha : Menemen Türkelli Sahası

1.A.K ; Saat:14:00 - Yelki Spor – Menderes BLD. Özdere Spor – Saha : Yelki Sahası

1.A.K ; Saat:15:00 - Dostgücü Spor – Gökova Spor – Saha : Atatürk Stadı 1 Nolu Yan Saha

1.A.K ; Saat:15:00 - Çamdibi Yavuz Spor – Mersinli Şimşek Spor – Saha : Atatürk Stadı 2 Nolu Yan Saha

1.A.K ; Saat:15:00 - Bayraklı Spor – Karşıyaka Soğukkuyu Spor – Saha : Bayraklı Şehit Ümit Boz Sahası

1.A.K ; Saat:15:00 - Bornova Evka-3 Spor – Parsa Spor – Saha : Bornova BLD. Doğanlar Sahası

1.A.K ; Saat:15:00 - İşçievleri Spor – Kozağaç Spor – Saha : Buca Belediye Şirinyer Sahası

1.A.K ; Saat:15:00 - Kuruçeşme Spor – Menderes BLD.EGT.KÜL.Spor – Saha : Buca Belediye Yenigün Tesisleri

1.A.K ; Saat:15:00 - Kemalpaşa 1923 Spor – Pınargücü Spor – Saha : Kemalpaşa Armutlu Sahası

1.A.K ; Saat:15:00 - Ulukent Gençlikspor – Asarlık Gençlik Spor – Saha : Menemen Ulukent Sahası

1.A.K ; Saat:15:00 - Urla Gençlik Spor – Tire Belediye Spor – Saha : Urla Sahası

1.A.K ; Saat:16:30 - Z.H.K. Çamdibi Altınok – Çamdibi Gençlerbirliği – Saha : Bornova BLD. Yusuf Tırpancı Sahası

1.A.K ; Saat:17:00 - Bahçelievler Spor – Yeşiltepe Spor – Saha : Karşıyaka Efsaneler Sahası

 

 

 

 

kutsal inşaat

BENZER HABERLER

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life