çoruhlu aş çoruhlu aş

1.AMATÖR MAÇ PROGRAMI

21 / 11 / 2019

İzmir 1. Amatör Ligde 23-24 Kasım 2019 tarihinde oynanacak maçların programı belli oldu

Buna göre 23-24 Kasım 2019 tarihlerinden oynanacak olan 1. Amatör maçların günü, sahası ve saati şöyle oluştu;

 

23 Kasım 2019 – Cumartesi

 

1.A.K ; Saat:15:00 - Karşıyaka Soğukkuyu Spor – Bahçelievler Spor – Saha : Bayraklı Şehit Ümit Boz Sahası

                                    

 

 

 

24 Kasım 2019 – Pazar

 

1.A.K ; Saat:11:00 - Çamdibi Spor – Çamdibi Yavuz Spor – Saha : Atatürk Stadı 2 Nolu Yan Saha

1.A.K ; Saat:11:00 - Balçova Spor – Karabağlar F.K – Saha : Balçova Sahası

1.A.K ; Saat:11:00 - Ceylan Spor – Altınırmak Spor – Saha : Bornova BLD. Şehir Stadı

1.A.K ; Saat:11:00 - K.Çiğli Gençlik Spor – K.Çiğli Yeni Mahalle – Saha : Çiğli Belediye Atatürk Stadı

1.A.K ; Saat:11:00 - Gaziemir Onur Spor – İşçievleri Spor – Saha : Gaziemir Sahası

1.A.K ; Saat:11:00 - Eşrefpaşa Spor – Cennetçeşme 1990 Spor – Saha : Karabağlar Yeşilyurt Sahası

1.A.K ; Saat:13:00 - Mersinli Şimşek Spor – Çayırlıbahçe Spor – Saha : Atatürk Stadı 2 Nolu Yan Saha

1.A.K ; Saat:13:00 - Reo Atilla Spor – Bozyaka Spor – Saha : Balçova Sahası

1.A.K ; Saat:13:00 - Işıkkentgücü Spor – Bornova Hitab Spor – Saha : Bornova BLD. Pınarbaşı Sahası

1.A.K ; Saat:13:00 - Yeni Evka-4 Spor – E.Ü Gençlik Ve Spor – Saha : Bornova BLD. Şehir Stadı

1.A.K ; Saat:13:00 - Sütçüler Spor – Bornova Evka-3 Spor – Saha : Kemalpaşa Armutlu Sahası

1.A.K ; Saat:13:00 - Menderes BLD. Özdere Spor – Urla Gençlik Spor – Saha : Özdere Sahası

1.A.K ; Saat:14:00 - Beydağ Belediyespor – S.Ş.Seferihisar Spor – Saha : Beydağ Sahası

1.A.K ; Saat:14:00 - Bornova Doğanlar Spor – Z.H.K Altınoluk – Saha : Bornova BLD. Doğanlar Sahası

1.A.K ; Saat:14:00 - Karşıyaka Kültür Spor – Mavişehir 79 Yıldız Spor – Saha : Karşıyaka Hasan Türker Sahası

1.A.K ; Saat:14:00 - Menemen Gençlik Spor – Ulukent Gençlikspor – Saha : Koyundere Sahası

1.A.K ; Saat:14:00 - Yahşelli Gençlik – Çakmalıköyü Spor – Saha : Menemen Emiralem Sahası

1.A.K ; Saat:14:00 - Tire Belediye Spor – Ayrancılar Gençlik – Saha : Tire Gazi Mustafa Kemal Atatürk Sahası

1.A.K ; Saat:15:00 - Kahramanlar Spor – Dostgücü Spor – Saha : Atatürk Stadı 1 Nolu Yan Saha

1.A.K ; Saat:15:00 - Yamanlar Esen Spor – Dedebaşı Spor – Saha : Bayraklı Şehit Ümit Boz Sahası

1.A.K ; Saat:15:00 - Pınargücü Spor – 100.Yıl Yiğitler Spor – Saha : Bornova BLD. Pınarbaşı Sahası

1.A.K ; Saat:15:00 - Yol Spor – Kemalpaşa 1923 Spor – Saha  : Bornova BLD. Şehir Stadı

1.A.K ; Saat:15:00 - Çamdibi Gençlerbirliği – Bornova Mevlana Gençlik – Saha : Bornova BLD. Yusuf Tırpancı Sahası

1.A.K ; Saat:15:00 - Sarnıç Gençlikspor – Mesev Gençlik Ve Spor – Saha : Gaziemir Sahası

1.A.K ; Saat:15:00 - Karabağlar Spor – Karabağlar Gençyıldız Spor – Saha : Karabağlar Yeşilyurt Sahası

1.A.K ; Saat:15:00 - Onur Gençlik Spor – Bayraklı Spor – Saha : Karabağlar Efsaneler Sahası

1.A.K ; Saat:15:00 - Parsa Spor – Ulucak Spor – Saha : Kemalpaşa Armutlu Sahası

1.A.K ; Saat:15:00 - Menderes BLD.EĞT.KÜL. Spor – Gaziemir Gençlerbirliği – Saha : Menderes Sahası

1.A.K ; Saat:15:00 - Asarlık Gençlik Spor – Maltepe Belediye Spor – Saha : Menemen Asarlık Sahası

1.A.K ; Saat:15:00 - Selçuk Efes Spor – Çırpı Doğan Spor – Saha : Selçuk Sahası

1.A.K ; Saat:15:00 - Urla Belediyesi Spor – Gümüldür Spor – Saha : Urla Sahası

1.A.K ; Saat:16:00 - Naldöken Spor – Işık Spor – Saha : Bornova BLD. Doğanlar Sahası

1.A.K ; Saat:16:00 - Kozağaç Spor – Fırat Seyhangücü Spor – Saha : Buca Belediye Şirinyer Sahası

1.A.K ; Saat:16:00 - Yeşiltepe Spor – Karşıyaka Gümüşpala Spor – Saha : Karşıyaka Hasan Türker Sahası

1.A.K ; Saat:17:00 - Çamkule Spor – İzmir Belediye Spor – Saha : Atatürk Stadı 1 Nolu Yan Saha

1.A.K ; Saat:17:00 - Gökova Spor – İzmir Demir Spor – Saha : Atatürk Stadı 2 Nolu Yan Saha

1.A.K ; Saat:17:00 - Buca Belediye Spor – Kuruçeşme Spor – Saha : Buca Belediye Yenigün Tesisleri

1.A.K ; Saat:17:00 - Evka-5 Spor – Türkelli Spor – Saha : Çiğli Belediye Atatürk Stadı

1.A.K ; Saat:17:00 - Efelergücü Spor – Karabağlar Cennetçeşme – Saha : Karabağlar Yeşilyurt Sahası

 

 

 

 

 

barfix

BENZER HABERLER

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life