aydinototepe aydinototepe

GAZİEMİR GENÇLİK, KANDERE’DEN İSTEDİĞİNİ ALDI

24 / 11 / 2019

İzmir Süper Amatör Lig Merkez Grubu 8. Hafta maçlarında Bornova Kandere ile karşılaşan Gaziemir Gençlik rakibini 6-1 mağlup ederek hanesine 3 puanı yazdırdı.

Gaziemir Gençlik bu galibiyetle toplam puanını 18’e yükselterek haftayı 4.sırada tamamlarken Bornova Kandere 11.sırada kaldı.

Mücadeleye baskılı ve etkili başlayan Gaziemir Gençlik, karşılaşmanın 20.dakikasında Serhat Muhammed Morkoç’un golü ile 1-0 üstünlüğü yakaladı. İlk devrenin sonlarına kadar baskılı oyununu sürdüren Gaziemir Gençlik 39.dakikada Mehmet Berke Sarlıca’nın kaydettiği gol ile skoru 2-0’a getirdi bu golden sonra 43’te ve 45’te penaltıdan takımının 4. Kendisinin 3. golünü kaydeden Serhat Muhammed Morkoç skoru 4-0’a getirdi ve ilk devrenin son sözünü söyledi.

İlkinci devreye de baskılı ve etkili başlayan Gaziemir Gençlik oyunun kontrolünü eline aldı ve 70.dakikada Ramazan Yardımcı’nın 75.dakikada Ali Yağan’ın golleri ile skoru 6-0’a getirdi. Mücadelenin son dakikalarında Bornova Kandere Metehan Geçer’in golü ile farkı 5’e indirsede kalan dakikalar yetersiz geldi ve karşılaşma Gaziemir Gençlik’in 6-1 galibiyeti ile sona erdi Gaziemir Gençlik puanını 18’e yükselterek gruptaki yerini korudu.Bornova Kandere 1 puanda kalarak haftayı 11. sırada kapattı.

Hakemler: Muhammet Demirel, Kaan Karakaya, Alperen Eker

Gözlemci: İhan Sarıgül, Saha Komiseri: Dinçer Özer, Sağlık Görevlisi: Erdoğan Buyrukçu

Saat: 15:00

Saha: Atatürk Stadyumu 2 nolu yan sahası

Tarih: 24 Kasım 2019

Bornova Kandere Spor 11’i: Bünyamin Varlı, Burak Demirtaş, Yağız Efe Özen, Berk Eymur, Eren Çavdar, Abdullah Bolyurt, Ersan Dereli, Feysel Kurt, Egemen Kaşgören, Kayra Emir Tuğra, Sefa Ogün Atalar

Antrenör: Ejder Aktaş

 

Gaziemir Gençlik 11’i: Serhat Çağlar, Eray Güçlü, Görkem Karapançar, Samet Katırcı, Ramazan Yardımcı, Hasan Haldun Şanlı, Şeyhmus Aydın, Ferdi Çalışkan, Serhat Muhammed Morkoç, Kaan Dinçer, Mehmet Berke Sarlıca

Antrenör: Hüseyin Afacan

 

 

Haber ve Foto: Rıza SAVURGAN

 

 

 

 

 

aydinotoalt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life