lifepahtshop lifepahtshop

KAHRAMANLAR SPOR: 1 – DOSTGÜCÜ SPOR: 1

24 / 11 / 2019

İzmir 1.Amatör Lig Merkez Grubu 9. Hafta maçında Kahramanlar Spor, rakibi Dostgücü ile 1-1 berabere kalarak iki ekipte 1 puana razı oldu.

Karşılamaya iki ekibinde kontrollü başladığı mücadelede 19.dakikada Çoşkun Karadağ Kırmızı kart görerek oyun dışı kaldı ve takım arkadaşlarını yalnız bıraktı.

Gol sesi duyulmayan ilk devre 0-0 eşitlikle tamamlandı.İkinci devreye baskılı ve hızlı başlayan Kahramanlar 54.dakikada Kubilay Çali’nin kaydettiği gol ile 1-0 üstünlüğü yakaladı.Golden sonra iki ekibinde orta alanda baskılı oyunu sürdürürken girdikleri gol pozisyonlarını değerlendiremedi.

Dostgücü 75.dakikada Uğur Yıldız’ın golü ile 1-1 beraberliği yakaladı.Kalan dakikalarda iki ekipte maçı kazanmak adına girdiği pozisyonlarını değerlendiremedi ve karşılaşma 1-1 eşitlikle tamamlandı.Dostgücü puanını 22’ye yükselti ve 2.sıradaki yerini korudu.

Kahramanlar Spor puanı 16’a yaparak 4. Sıradaki yerini korudu.

 

Hakemler: Umut Tokmak, Anıl Karakoç, Berkan Şen

Gözlemci: Özgür Sepin,  Saha Komiseri: İbrahim Gökoğlan,  Sağlık Görevlisi: Can Ahmet Karabacak

Saha: Atatürk 1-Nolu Yan Saha

Saat: 15.00

Tarih: 24 Kasım 2019

 

 

Kahramanlar 11’i: Kaan Yarmalı, Sergen Lafanlar, Raşit Önder, Muhammet Tümen, Erhan Esen, Kubilay Çali, Yener H. Muhammet Aksu, Çağdaş Akyol, Mehmet Atakan, Mert Caner Meriç

Antrenör: Dalyan Günerin

 

 

Dostgücü 11’i: Murat İlter, Altuğ İröz, Hasan Kanpınar, Coşkun Karadağ, Mahmut K. Ceyhun Erkem, Oğulcan Korkmaz, Emre Duman, Burak Tuman, Mehmet Ali Olcay, Uğur Yıldız

Antrenör: Ender Eren

 

 

 

Haber ve Foto: Rıza SAVURGAN

 

 

 

 

coruhlualt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life