lifepahtshop lifepahtshop

BUCA İLÇE EMNİYETİNDEN FUTBOL RESİTALİ

27 / 11 / 2019

Buca İlçe Emniyet’inin organize ettiği Buca İlçe Emniyeti Birimler arası Futbol Turnuvası bugün oynanan maçlar ile görkemli bir şekilde sona erdi

Buca Cemil Şeboy tesislerinde oynanan ve 11 Kasım 2019 tarihinde başlayan, 15 takımın mücadele ettiği Buca İlçe Emniyet Birimler turnuvası oynanan final ve 3-4 maçları ile sona erdi.

Karşılaşmaları İl Hakemlerinden Tarık Tokail ve Yiğit Alper Şener yönetirken, saha komiserlik görevini ise Sabri Şener gerçekleştirdi.

PROTOKOL YERİNİ ALDI

Düzenlenen turnuvanın finaline TFF İzmir İl Temsilcisi Mehmet İncu, Buca İlçe Emniyet Müdürü Faruk Öztürk, Buca Cezaevi Jandarma Komutanı Yüzbaşı Mehmet Temel, Buca İlçe Emniyet Müdürü Yardımcıları Hasan Öztürk ve Nazmi Keçeci, Buca PM Amiri Gürhan Kocaman, Şirinyer PM Amiri Mehmet Öksüz, Ufuk Karakolu Amiri Mehmet Budak, Buca Belediyesi Yapı Kayıt Müdürü Oral Tuncer ve birçok Emniyet mensubu katılım gösterdi.

TERTİP KOMİTESİ GÖREVİNİ BAŞARI İLE TAMAMLADI

11 Kasım 2019- 27 Kasım 2019 tarihleri arasında gerçekleşen turnuya Şirinyer PMA Amiri Mehmet Öksüz, Buca PMA Amiri Polat Taldari ve Emniyet mensubu ve Saha Komiseri Sabri Şener görevlerini başarı ile tamamladı.

SPONSORLARA TEŞEKKÜR EDİLDİ

Düzenlenen Turnuvaya Sponsor olan BALSA Unlu Mamülleri firma sahibi İrfan Bal, İnceoğlu Ekmek ve unlu mamüleri firma sahibi Mahmut İnceoğlu ve Şişkom Yemekleri firma sahibi Erdal Gökgedik’e sağladıkları desteklerden dolayı teşekkür edildi.

 

27 Kasım 2019 tarihinde 2 karşılaşma oynandı. İlk karşılaşma 3.4 maçı Hasanağa FK ile Saha Kartalları Bekçiler takımı arasında oynandı. Gollü geçen maçı Saha Kartalları Bekçiler takımı 7-4 kazanarak turnuvayı 3. Olarak bitirdi.

Final maçı ile Buca PMA ile Barış Pınarı Bekçileri arasında oynandı. Kıran kırana ve zevkli geçen maçın son dakikalarında art arda bulduğu gollerle Barış Pınarı Bekçiler takımı 5-2 kazanarak turnuvayı şampiyon tamamladı.

ŞAMPİYONA KUPA ÖZTÜRK’TEN

Turnuvayı şampiyon olarak tamamlayan Barış Pınarı Bekçiler takımına şampiyonluk madalyaları ve kupasını Buca İlçe Emniyet Müdürü Faruk Öztürk takdim etti ve tüm oyuncuları kutladı.

İNCU’DAN İKİNCİLİK ÖDÜLÜ

Final’de Barış Pınarı Bekçiler takımına 5-2 mağlup olan Buca PMA takımına ise TFF İzmir İl Temsilcisi Mehmet İncu madalya ve kupaları takdim etti.

ÜÇÜNCÜ OLAN TAKIMADA KUPA VERİLDİ

Turnuvayı 3. olarak tamamlayan Saha Kartalları Bekçiler takımına ise ödül ile kupayı Buca İlçe Emniyet Müdürü Yardımcısı Hasan Öztürk Takdim etti.

HAKEMLER PLAKETLERİNİ ALDI

Turnuva’da görev alan İl Hakemlerinden Tarik Tokail ve Yiğit Alper Şener’e plaketlerini BALSA Firma Sahibi İrfan Bal ve Buca Belediye Yapı Kontrol Müdürü Oral Tuncer taktim Etti

GOL KRALI’DA UNUTULMADI

Turnuva boyunca attığı 11 golle Barış Pınarı Bekçiler takımı oyuncusu Külhan Akyıldız’a da ödülünü Buca İlçe Emniyet Müdürü Yardımcısı Nazmi Keçeci takdim etti.

ÖZTÜRK, “ŞAMPİYONU KUTLUYORUZ”

 

Şampiyonluk kupasını takdim eden Öztürk, “Buca İlçe Emniyet Müdürlüğü olarak bu yoğun çalışma temposunun içerisinde bir moral motivasyon olması amacı ile arkadaşlarımızı spor faaliyetlerine yöneltmek istedik. Bu kapsamda toplam 15 takımdan oluşan birimlerimiz arası turnuva yapmaya karar verdi arkadaşlarımız. Çok ta güzel oldu. Dostluk, kardeşlik ve kaynaşma içerisinde oldu. Bugün oynanan 3.4’lük ve şampiyonluk maçı turnuvamız sona erdi. Keyifli geçen maçı Barış Pınarı adına kurulan Mahalle Bekçilerimiz şampiyon oldular. Şampiyonluk yaşayan arkadaşlarımızı tebrik ediyoruz. Onlarda mahallelerde gece yarıları sabahlara kadar yürüyerek ve dolaşarak efor içerisinde olduklarını sahada da gösterdiler. Bu turnuva’da emeği geçen TFF İzmir İl Temsilcisimiz Mehmet İncu’ya, hakemlerimize ve siz değerli Basın mensuplarımıza teşekkür ediyorum. Kurumlar arası bir turnuvada tekrar Buca İlçesi olarak diğer kurumlarlar ile birlikte bir turnuva yapmayı planlıyoruz” dedi.

 

İNCU, “HER ZAMAN DESTEĞİMİZ SÜRECEK”

Organizasyona davet edilmesi sonrasında konuşan TFF İzmir İl Temsilcisi Mehmet İncu ise, “ Öncelikle organizasyon için gerek Buca İlçe Emniyet Müdürümüz gerekse tüm emeği geçenlere teşekkür ediyoruz. Güzel ve keyifli bir organizasyon oldu. Amatör futbol müsabakalarından gördüğümüz ve bildiğimiz insanları buradaki organizasyonda görmekte çok güzel oldu. Bundan sonra organizasyonlarda bizim de yapabileceğimiz tüm desteğe hazırız” dedi.

 

Haber ve Foto: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

 

barfks

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life