aydinototepe aydinototepe

GAZİEMİR SEYDİKÖY İLK PUANINI ALDI

01 / 12 / 2019

İzmir Süper Amatör Lig Merkez Grubu 9. Hafta maçında Gaziemir Seydiköy rakibi Bornova Kandere Spor’u’ 1-0 mağlup etti ve ilk 3 puanını aldı.

Karşılaşmanın ilk yarısına iki ekipte istekli ve hızlı başladı. Orta olanda hırslı ve baskılı geçen ilk devre de iki ekipte girdikleri net pozisyonları değerlendiremedi. İlk devrede gol sesi gelemeyince soyunma odasına 0-0 beraberlikle girildi.

İkinci devreye daha baskılı ve istekli başlayan Gaziemir Seydiköy aradığı golü ikinci yarının hemen başında 46.dakika da İbrahim Oral ile bularak 1-0 üstünlüğü elde etti. Golden sonra iki ekipte baskılı oyununu sürdürse de girdikleri net pozisyonları değerlendiremediler. Karşılaşmadan 1-0 galip ayrılan Gaziemir Seydiköy ilk galibiyetini alarak hanesine 3 puanı yazdırdı. Gaziemir Seydiköy 9 haftalık galibiyet özlemine bu maçla son vererek ilk 3 puanını aldı.

 

Hakemler: Mustafa Berkay Çukur, Meryem Güler, Emir Faruk Gürler

İl  temsilcisi: Mehmet İncu, Gözlemci: Necmi Güleç, Saha Komiseri: Ahmet Aktem, Sağlık Görevlisi: Erdoğan Buyrukçu

Saha: Atatürk Stadyumu 2 Nolu Yan Sahası

Saat:13:00

Tarih: 01 Aralık 2019

Bornova Kandere Spor 11’i: Bünyamin Varlı, Burak Demirtaş, Yağız Efe Özen, Berk Eymur, Kutay Ergenç, Abdulllah Bolyurt, Ersan Dereli, Abdülkerim Güncü, Eren Çavdar, Kayra Emir Tuğra, Sefa Ogün Atalar

Antrenör: Ejder Aktaş

 

Gaziemir Seydiköy Spor 11’i: Mücahit Muhammed, İlyas Özdemir, Ertuğrul Aktay, Sercan Yılmaz, Şiyar Kabak, İdris Can Otur, Batuhan Ağlamaz, İbrahim Oral, Adem Tarlak, Mevlüt Yavuz, Ahmet  Atacan Kızmaz

Yönetici: İsmail Kaltar

 

Haber ve Foto: Rıza SAVURGAN

 

 

 

 

 

aydinotoalt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life