aydinototepe aydinototepe

TOROSGÜCÜ’NDE NEZİR AKYOL İMZAYI ATTI

02 / 12 / 2019

İzmir Süper Amatör Lig Merkez Grup’ta şampiyonluk hedefleyen Torosgücü’nde başarılı Teknik Adam Nezir Akyol, Sportif Direktör olarak imzayı attı

Sezona şampiyonluk parolası ile giren Torosgücü, İzmir futbolunun başarılı isimlerinden Nezir Akyol’u takımın Sportif Direktörü olarak getirdi.

Deneyimli spor adamı Nezir Akyol’un imza törenine Torosgücü Kulüp Başkanı Özkan Karadaş, Teknik Sorumlu Murat Çifçi, Antrenör Kerem Bayram ve Yardımcı Antrenör Engin Özbudakçı katılım gösterdi.

İmza töreni sonrasında konuşan Başkan Özkan Karadaş, “İzmir futbolunun tanınan ve sevilen aynı zamanda başarılı ismi olan Nezir Akyol hocamızla Sportif Direktörlük anlaşması yaptık. Hem Torosgücü takımımıza, hem Nezir Akyol hocamıza ve camiamıza hayırlı olsun” dedi.

Nezir Akyol ise, “Öncelikle bu anlamlı göreve şahsımı uygun gören Torosgücü Kulüp Başkanı Sayın Özkan Karadaş’a kıymetli hocalarına teşekkür ediyorum. Başarılı olmak adına tüm gücümüz ile çalışıp, sezon sonunda şampiyonluk kupasını Torosgücü müzesine götürmek istiyoruz. Bu anlamda teknik heyetle, yönetimle ve oyuncu grubuyla özverili çalışmamızla mücadelemizi yapacağız” dedi.

 

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

 

aydinotoalt

BENZER HABERLER

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life