aydinototepe aydinototepe

BORNOVA ATA SPOR’DA MEHMET BİLGİÇ’TE EVET DEDİ

04 / 12 / 2019

İzmir 2. Amatör Ligde bu sezon şampiyonluk hedefleyen Bornova Ata Spor, transfer çalışmalarına hız kesmeden devam ederken, kanat ve forvet arkası mevki oyuncusu Mehmet Bilgiç’i de renklerine bağladı

Sezona şampiyonluk parolası ile giren Bornova Ata Spor, art arda transferlerini gerçekleştirmeye devam etti.

Geçen sezon Çayırlıbahçe ve Çamdibispor takımlarında oynayan, 2019-2020 sezonun ilk devresinde Ayrancılar Gençlik takımı ile anlaşan oyuncu 2019-2020 sezonun ikinci transfer döneminde ise yeni kurulan ve şampiyonluk hedefleyen Bornova Ata Spor ile anlaşma sağladı.

Yetenekli oyuncu Mehmet Bilgiç’in imza törenine Bornova Ata Spor Kulüp Başkan Yardımcısı Anıl Akdağ ve Sportif Direktör Tamer Elik katılım gösterdi.

Başarılı kanat ve forvet oyuncusu Mehmet Bilgiç futbola Özçamdibispor altyapısında başladı. 6 sezon Özçamdibispor forması giyen oyuncu ardından Z.H.K.Çamdibi Altınok takımına transfer oldu. Oyuncu sırasıyla Çamdibi Yeşilova Esnafspor, Gültepespor, Kemalpaşaspor, Çayırlıbahçe, Çamdibispor ve Ayrancılar Gençlik takımlarında forma terletti. Oyuncu 2019-2020 sezonun ikinci transferini şampiyonluk isteyen Bornova Ata Spor ile anlaştı ve imzayı attı.

 

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

aydinotoalt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life