fiorita otel fiorita otel

İSTANBUL’DA İZMİR KONUŞULDU

05 / 12 / 2019

İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulubü yetkililerimiz, İstanbul’a çıkarma yaptı

İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulubü yetkilileri, önce İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin iştirakı olan Spor İstanbul’u, ardından da Türkiye Futbol Federasyonu’na ziyaretlerde bulundu. 

İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulubü Başkanı Ersan Odaman, İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Dairesi Başkanı Hakan Orhunbilge, İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulubü Spor Direktörü Saffet Türksoyuer’den oluşan heyet, ilk önce Spor İstanbul’a ziyarette bulundu. İzmirli heyet, Spor İstanbul Genel Müdürü Renay Onur, Spor İstanbul Pazarlama Müdürü Özlem Girgin, Spor İstanbul Organizasyon Müdürü Yasemin Üner, Spor İstanbul Tesisler Koordinasyon Şefi Deniz Kıyak tarafından misafir edildi. Görüşmede iki belediyenin spor kulübü şemasıyla birlikte mevcut tesislerin yenilenmesi ile etkin kullanılmasına kadar bir çok konuya ilişkin fikir alışverişinde bulunuldu. 

Daha sonra rotasını Türkiye Futbol Federasyonu’na (TFF) çeviren İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü yetkilileri, TFF Onursal Başkanı Şenez Erzik ile TFF Ümit ve Genç Milli Takımlar Sorumlusu Hamit Altıntop’la bir araya geldi. İzmirli heyet tarafından Erzik’e mavi beyazlı kulübün iç yapısı ile faaliyetleri anlatılırken, İzmir’deki belediye tarafından hizmette kullanılan tesislerin anlatıldığı Altıntop’a Milli Takımlar için tüm tesislerin kapılarının açık olduğu dile getirildi.

 

 

 

 

 

barfks

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life