aydinototepe aydinototepe

BAYINDIRSPOR: 2- ŞİRİNYERSPOR: 1

08 / 12 / 2019

İzmir Süper Amatör Lig Güney Grubu 10. Hafta maçında Bayındırspor, kendi sahasında Şirinyerspor’u 2-1 mağlup etti ve liderliğini sürdürdü

Karşılaşmanın ilk yarısında Ömer Pehlivan’ın 17’de kafa golü ile öne geçen Şirinyerspor, 38’de Osmancan’ın golüne engel olamadı ve maçta 1-1’lik eşitlik sağlandı. İlk yarının sonlarına doğru Şirinyerspor’dan Şakir Dernek Kırmızı kartla oyun dışı kaldı ve takımını 10 kişi bıraktı.

İkinci Yarıda Kartlar Konuştu

İkinci yarının başlaması ile Şirinyerspor’da ilk olarak Teknik Adam Erol Çamkıran, yedek kulübesinde Can Gürcü ve sahada mücadele eden Ömer Pehlivan, Fatih Fetvacıoğlu ile Arda Demir’in de Kırmızı kart görmesi ile Buca ekibi 7 kişi kaldı. Bu durum karşısında Bayındırsor 71’de Hasan Aykılıç’ın golü ile 2-1 öne geçti. Şirinyerspor sahada 7 kişi kaldıktan sonra sadece top çevirme yaparak kartlara tepki gösterdi. Bayındırspor ise rakibine kaldığı bu durum nedeni ile atak yapmayıp, skorun 2-1 bitmesini sağladı.

Bayındır Seyircisi Şirinyerspor’u Alkışladı

Maçın sonunda 2-1 mağlup olan Şirinyerspor’u, Bayındırspor’lu taraftarların uzun bir süre alkışlaması ise dikkatlerden kaçmadı.

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

 

barfks

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life