fiorita otel fiorita otel

ÇAMKULESPOR: 6- DOSTGÜCÜ: 4

09 / 12 / 2019

İzmir 1. Amatör Lig E Grubunda mücadele eden Çamkulespor, güçlü rakibi Dostgücü’nü 6-4 mağlup etmeyi başardı

Karşılaşmanın 15. dakikasında Samet’in golü ile Çamkulespor 1-0 öne geçti. İlk yarının sonlarında Dostgücü, Mehmet Olcay’In golü ile ilk yarıyı 1-1 tamamladı.

İkinci yarıda Dostgücü 48’de Mehmet Olcay’ın kaydettiği golle 2-1 üstünlüğü yakaladı. Bu golden 1 dakika sonra penaltı kazanan Çamkulespor, Vedat Sabuncu’nun golü ile 2-2’lik beraberliği yakaladı. Dakikalar 74’ü gösterdiğinde Çamkulespor Abdullah Yakut’un golü ile 3-2 öne geçti. Hemen ardında bu gole cevap gecikmedi ve Mehmet Olcay kendisinin ve takımının 3. Golünü atarak skoru’u 3-3’e getirdi.

Gollerin devam ettiği maçta 78’de Vedat Sabuncu ve 82’de Abdullah Yakut’un golleri ile 5-3 öne geçen Çamkulespor, 85’de Dostgücü’nden Hasan Karapınar’ın penaltı golü ile skoru 5-4 yaptı. Maçta son dakikada ise Çamkulespor Orhan Özdemir’in kaydettiği golle mücadeleden 6-4 galip ayrıldı.

Hakemler; İlyas Onur Saban, Alperen Enes Şanlı, Yunus Ünsal

İl Temsilcisi: Mehmet İncu, Gözlemci; Levent Aktan, Saha Komiseri; Sabri Şener, Sağlık Görevlisi; Erdoğan Buyrukçu

Çamkule 11’i; Yasin Kalko, Adem Kankaş, Ogün Güvenli, Bilal Şaban, Harun Oruç, Doğukan Kahriman, Barış Emre Yaşar, Abdullah Yakut, Vedat Sabuncu, Samet Polat, Orhan Özdemir

Antrenör; Yasin Satır

Dostgücü 11’i; Murat İltar, Altuğ İçöz, Hasan Karapınar, Emrah İnce, Eren Bilgen, Binali Emre Duran, Ceyhun Erkem, Burak Turan, Olkan Ateş, Mehmet Olcay, Uğur Yıldız

 

Antrenör; Ender Eren

 

Haber ve Foto: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

 

barfks

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life