lifepahtshop lifepahtshop

BUCA BELEDİYESPOR’DAN BİR DÜZİNE GOL

22 / 12 / 2019

İzmir 1.Amatör Lig G Grubu 15. Hafta maçında Buca Belediyespor, Fırat Seyhangücü Spor’u 12-0 mağlup ederek puanını 40’a yükseltti ve liderliğini sürdürdü.

Mücadeleye baskılı ve etkili başlayan Buca Belediye ilk devre de Engin Öğretir (2), M. Murat Gültekin(2), Özkan Toker ve Fatih Demir’in (2) golleriyle devreyi 7-0 üstün kapattı.

İkinci yarıya da hızlı ve baskılı başlayan Buca Belediye 60.dakikada Fatih Demir’in penaltı vuruşunda skoru 8-0’a getirdi. M.Murat Gültekin, Turan Ali Demirci ve Özkan Toker’in golleriyle skoru 12-0 yaparak net bir galibiyet alan Buca Belediyespor puanını 40’a çıkarttı ve liderliğini sürdürdü.

Mücadelede Fatih Demir(3), M. Murat Gültekin(3) attığı gollerle Hat- rick yapmayı başardılar.

Fırat Seyhangücü Spor haftayı 7 puanda tamamladı.

Hakemler: Burak Tokul, Mehmet Öncebe, Celil Yıldırım

Gözlemci: Bora Boralı, Saha Komiseri: Bayram Özalp, Sağlık Görevlisi: Mehmet Ali Biçerli

Saha: Şirinyer sahası

Saat: 11:00

Tarih: 22 Aralık 2019

 

Fırat Seyhangücü Spor 11’i: Özcan Kürekçi, Mehmet Yetkin, Mehmet Tulik, Eyüp Taplamacı, Ferhat Ateş, Yetiş Yunus Özdeniz, Mustafa Berke Güleç, Fatih Gök, Hasan Keleş, Oğuzhan Farizoğlu, Volkan Kayaalp

Yönetici: Murat Koştan

 

Buca Belediyespor 11’i: Burak İman, Ahmet Biger, Umut Kemal Yavuz, Veysel Yaman, Özkan Toker, Fırat Baran, Onur Malatyalı, Oğuzhan Boyar, M. Murat Gültekin, Fatih Demir, Engin Öğretir

Teknik Sorumlu: Fevzi Polat

 

 

 

Haber ve Foto: Rıza SAVURGAN

 

 

 

 

 

 

 

coruhlualt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life