fiorita otel fiorita otel

MENDERES’TEN FARKLI SKOR

22 / 12 / 2019

İzmir 1.Amatör Lig G Grubu 15. Hafta maçında Menderes Belediye Eğitim, rakibi Kozağaç Spor’u 9-2 mağlup ederek 3 puanın sahibi oldu

Menderes Belediye bu galibiyetle toplam puanını 37’ye yükselterek zirve mücadelesine devam ederken, Kozağaçspor 6 puanda kalarak haftayı 11.sırada tamamladı.

Mücadeleye hızlı ve etkili başlayan Menderes Belediye henüz 5.dakikada Bencan Toros’un golü ile 1-0 üstünlüğü yakaladı. Kalesinde erken gördüğü golden sonra toparlanan Kozağaç, rakip kalede tehlikeli atak üretmeyi başardı. 33.dakikada Furkan Ateş’in vuruşunda top az farkla kale direğenin yanından dışarı çıkınca Kozağaç net gol fırsatını kaçırdı. İlk devrenin son dakikalarında korner kazanan Menderes ekibi, korner vuruşunu kullanan Mustafa Çakmakçı’nın ortasında Tarkan Gürbüz’ün kafa vuruşuyla skoru 2-0’a taşıyarak ilk devrenin son sözünü söyledi.

İkinci devreye de baskılı ve etkili başlayan Menderes Belediye, 49.dakika tekrar sahneye çıkan Bencan Toros’un golü ile skoru 3-0 yaptı. Bu golden sonra baskısına devam eden ve farkı açmak isteyen Menderes Belediye, 51’de Deniz Duran ve 59’da Ege Erdem’nin golleriyle 5-0’lık üstünlüğü elde etti. 65.dakikada Kozağaç Turgay Gönen’nin golü ile farkı 4’e indirdi ve skoru 5-1’e getirdi.

Skor avantajını elinde tutan konuk ekip, 69. ve 71. dakikalarda Mustafa Çakmakçı, 75’de Ahmet Utku Küçük, 77’de Deniz Duran’ın golleri ile 9-1 öne geçen Menderes Takımı 90’da Turgay Gönen’in golüne engel olamadı ve mücadeleden 9-2 galip ayrılmasını bildi.

Hakemler: Ahmet Şimşek, Muhammet Burak İnanç, Ali Osman Güçcük

Gözlemci: Ali Tabak, Saha Komiseri: İskender Türkgenç, Sağlık Görevlisi: Mehmet Ali Biçer

Saha: Şirinyer Sahası

Saat: 13:00

Tarih: 22 Aralık 2019

Kozağaç Spor 11’i: Mustafa Demir, İbrahim Tofuş, Fatih Çam, Barış Kaya, Furkan Ateş, Doğan Yalçıntaş, Muhammet Tavsi, Sercan Arslan, Olcan Yılmaz, Turgay Gönen, Efe Necip B.

Yönetici: Fadıl Vardar

 

Menderes Belediye Eğitim 11’i: İbrahim Ögür, Mustafa Çakmakçı, Muhammed İkbal Sarı, Deniz Duran, Mahmut Keskin, Tarkan Gürbüz, Ahmet Utku Küçük, Alper Özel, Burhan Araol, Bencan Toros, Ege Erdem

Teknik Sorumlu: Ege Can Kaya

 

 

Haber ve Foto: Rıza SAVURGAN

 

 

 

 

barfks

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life