lifepahtshop lifepahtshop

IŞIKKENTGÜCÜ’NDEN DAYANIŞMA YEMEĞİ

25 / 12 / 2019

İzmir 1. Amatör Lig C Grubunda şampiyonluk mücadelesi veren Işıkkentgücü Spor Kulübü dayanışma yemeği düzenleyerek moral depoladı

Ligde 35 puanla ikinci sırada yer alan Işıkkentgücü takımı, 2019-2020 sezonunda şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerlerken dayanışma yemeği ile yönetim kurulu, teknik heyet ve oyuncu grubundan şampiyonluk sözü geldi.

Düzenlenen dayanışma yemeğinde Başkan Osman Kasap ve yönetim kurulundan kulübe sponsorluk yapmış olan Buca’nın tanınmış firmalarından TAŞÇILAR İnşaat firma sahiplerinden Nihat Taşçı ve Mehmet Taşçı’ya yaptıkları destektan dolayı teşekkür ederken, TAŞÇILAR İnşaat Firma Sahipleri Nihat ve Mehmet Taşçı ise her zaman Işıkkentgücü takımının yanında olacaklarını ifade ettiler.

Ayrıca yine Buca’da faaliyet gösteren A Yapı’nın firma sahibi Osman Özer’de unutmadı ve desteklerinden dolayı teşekkür edildi.

Forma Hediye Edildi

Düzenlenen dayanışma yemeğinde ise Işıkkentgücü Kulüp Başkanı Osman Kasap ve yönetim kurulu, TAŞÇILAR İnşaat Firma Sahipleri Nihat ve Mehmet Taşçı’ya 35 numaralı forma hediye edildi.

 

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

 

barfks

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life