aydinototepe aydinototepe

CİHAN AKTAŞ’TAN GÜZELTEPE GENÇLİK’E ZİYARET

30 / 12 / 2019

İzmir Süper Amatör Lig Kuzey Grubunda mücadele eden Güzeltepe Gençlik takımına Ci Group Buca Kulüp Başkanı Cihan Aktaş’tan ziyaret gerçekleşti

İzmir’de altyapısıyla önemli işler başaran ve yetiştirdiği birçok oyuncuyu üst liglere gönderen Güzeltepe Gençlik takımına sürpriz ziyaret gerçekleşti.

Gerçekleşen ziyarette Ci Group Buca Başkanı Cihan Aktaş’ı Güzeltepe Gençlik Spor Kulüp Başkanı Bahtiyar Boz, Teknik adamlar Şahverdi Aydemir, Arap Öztürk ve Çiğli’nin efsane isimlerinden İmam Aydemir karşılarken, Cihan Aktaş’a da teşekkürlerini ilettiler.

TFF 3. Lig ekiplerinden Ci Group Buca Spor Kulüp Başkanı Cihan Aktaş, “Amatör Futbolda yetiştirici kimliği olan kulüplerin desteklenmesini ve katkı sağlanmasını düşünüyorum. Bu nedenle Amatör Futbol kulüplerine imkanımız doğrultusunda desteklerimizi vereceğiz” dedi.

Güzeltepe Gençlik Kulübü ise gerçekleşen Cihan Aktaş ziyareti sonrası yaptığı açıklamada “İzmir’deki yetiştirici kulüplerle olan geleceğe dönük aydınlık projelerin her daim destekçisi olacağımızı kendisine ve İzmir Amatör Spor camiasına duyururuz” diye belirtildi.

 

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

coruhlualt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life