aydinototepe aydinototepe

BALÇOVA İLE BAYINDIR YENİŞEMEDİ

04 / 01 / 2020

İzmir Süper Amatör Lig Güney Grubunda Balçova Belediye Termal evinde konuk ettiği Bayındır Spor ile 0-0 berabere kaldı

2019-2020 sezonun ikinci devresinin ilk maçında Balçova Belediye Termal, güçlü rakibi Bayındırspor ile 0-0 berabere kalarak hanelerine birer puanı yazdırdılar.

Karşılaşmaya hızlı ve baskılı başlayan Bayındırspor girdiği net gol pozisyonlarını değerlendiremedi. Bayındır 26. dakikada net golü kaçırdı. Tefik Demir’in ortasında Göksel Yaman net gol pozisyonunu değerlendiremedi. Mücadelenin 20.dakikasından sonra baskısını ortaya koyan Balçova Belediye Termal 33.dakikada Mustafa Varlı ile net gol fırsatından yararlanamadı. İlk devrede iki ekipte gol pozisyonlarını değerlendiremedi ve soyunma odasına 0-0 beraberlikle girdiler.

İkinci devreye iki ekip de baskılı başlarken 56.dakikada Bayındırspor’da Mehmet Küçükoğlu’nın açtığı ortaya Hasan Aykılıç istediği vuruşu yapamayınca öne geçme şansını kaybetti.

58.dakikada Bayındırspor’da Ercan Engin Kırmızı kart görerek oyun dışı kaldı ve takım arkadaşlarını yalnız bıraktı.  75.dakikada Balçova Belediye Termal Tolga Cevher ile öne geçme fırsatını değerlendiremedi. Kalan sürede iki ekipte yakaladıkları pozisyonları değerlendiremeyince zorlu geçen maç 0-0 sona erdi ve birer puanı hanelerine yazdırdı.

Alınan bu sonuçla Bayındırspor Puanını 25’ çıkararak maç fazlası ve averajla liderliğe yükseldi. Balçova Belediye Termal de puanını 19’a çıkarttı.

Hakemler: Mustafa Berkay Çukur, Cem Düzgülsen, Emir Faruk Gürler

Gözlemci: Cemalletin Polat, Saha Komiseri: Volkan Karaca Akdoğan, Sağlık Görevlisi: Ahat Doğu Karakurt

Saha: Balçova ilçe stadı

Saat: 14:00

Tarih: 04.Ocak. 2020

 

Balçova Belediye Termal 11’i: Salih Menteş, Mustafa varlı, İsa Yayla, Hamdican Altay, Emre Aslan, Ahmetcan Erdoğan, Tolga Cevher, Kadir Burak Akçay, Serkan Şahin, Mert  Zafer Aydın, Kaan Akman

Teknik Sorumlu: Erhan Erişgin

 

Bayındır Spor 11’i: Hasanalp Durak, Mehmet Küçükoğlu, Ercan Engin, Osman Can Yurteri, Tuğbey Şen, Yüksel Babayiğit, Hasan Aykılıç, Yasin Yılmaz, Göksel Yaman, Ogün Bulut, Tefik Demir

Teknik Sorumlu: Dilek Uzan

 

 

Haber ve Fotoğraf: Rıza SAVURGAN

 

 

 

 

 

 

aydinotoalt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life