aydinototepe aydinototepe

VARHAN’DAN HALİLBEYLİSPOR’A TEŞEKKÜR

07 / 01 / 2020

İzmir Süper Amatör Lig Güney Grubu ekiplerinden Alaçatıspor, hafta sonu konuk olduğu Halilbeyli maçında maç öncesi ve maç sonrası güzel görüntüler yaşandı

2019-2020 sezonunun ikinci devre ilk maçında Alaçatıspor’u konuk eden Halilbeylispor takımı, misafir takımı maçın başından sonuna kadar güzel ağırlaması ile Alaçatıspor Kulüp Başkanı Soner Varhan ve yönetim kurulu, Halilbeylispor Kulüp Başkanı Tuncay Payraz ile Ahmet Kaya ve yönetim kuruluna teşekkür etti.

5 Ocak 2020 Pazar günü saat 14’de Halilbeyli sahasında ve termometrelerin 2 dereceyi gösterdiği maçta, sıcak ve samimi anlar yaşandı.

Boşnak Böreği ve Çay Harikaydı

Maç öncesi Halilbeylispor Kulüp Başkanı Tuncay Payraz ile Ahmet Kaya ve yönetim kurulu, Alaçatıspor Kulüp Başkanı Soner Varhan ve yönetim kurulunu iyi karşılaması dikkatlerden kaçmazken, hazırlanan Boşnak böreği ve sıcacık çaylar ise tüm insanların içini ısıttı. Mücadeleyi 2-0 kaybeden ve liderliği kaptıran Halilbeylispor, Alaçatıspor’u nasıl karşıladılarsa öylede uğurladı.

Varhan, “Teşekkür Ederiz”

Bu yaklaşım nedeni ile Alaçatıspor Kulüp Başkanı Soner Varhan, “Bizleri inanılmaz derece güzel karşılayan ve dostane yaklaşımları ile Amatör ruhun tüm güzel yanlarını sunan değerli Başkan Tuncay Payraz’a, Ahmet Kaya ve yönetim kurulu ile taraftarına sonsuz teşekkür ederim” dedi.

Çiçeklerle Karşılama

Karşılaşma öncesi seremoni’de Halilbeylispor Kaptanı Kenan Çalışmaz ile Alaçatıspor Kaptanı Halit Çimen, birbirlerine çiçek vererek futbolun seyir zevkine kalite katarak Fair- Play çerçevesinde mücadeleye sahne oldu.

İncu, İki Başkanı da Kutladı

2019-2020 sezonunun ikinci devre ilk maçını Halilbeyli’ye giderek takip eden TFF İzmir İl Temsilcisi Mehmet İncu, yaşanan bu güzel tablo karşısında iki başkanı, yöneticileri ve antrenörleri kutladı.

 

Haber ve Foto: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

barfks

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life