fiorita otel fiorita otel

TEKNİK ADAMLARLA SEZONU DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

10 / 01 / 2020

TFF İzmir İl Temsilciği ile TÜFAD İzmir Şubesi’nin birlikte organize ettiği Teknik Adamlarla sezon değerlendirmesi yeniden gerçekleşiyor

Geçen sezon TFF İzmir İl Temsilciği ile TÜFAD İzmir Şubesi’nin düzenlediği İzmir’de Teknik Adamlarla sezon değerlendirme toplantısı bu sene 17 Ocak 2020 Cuma günü Saat 18:00’de Faal Futbol Hakemler Derneği Salonunda geniş katılım yapılacağı toplantı ile gerçekleşecek.

Yapılan açıklama sonrası TFF İzmir İl Temsilcisi Mehmet İncu, “Geçen sezon ilkini TFF İzmir İl Temsilciliği ile TÜFAD İzmir Şubesi olarak gerçekleştirdiğimiz toplantıyı bu sene 17 Ocak 2020 Cuma günü gerçekleştireceğiz. Antrenörlerimiz ile 2019-2020 sezonunun değerlendirilmesi, fikir ve düşüncelerin paylaşılması, sezon planlamaları, statüler gibi konuların görüşülmesi bilgi alışverişi amacı ile yapacağımız 2. TÜFAD- TFF İzmir İl Temsilciği ve Teknik Adamlar Toplantısında kulüplerde görev alan ya da almayan bütün Teknik Adamlarımız davetlidir. Ayrıca düzenlenen bu toplantıya önemli katkı sağlayan TÜFAD İzmir Şube Başkanı Dr. Şaban Acarbay ve tüm yönetim kuruluna teşekkür ederim ” dedi.

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

 

aydinotoalt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life