aydinototepe aydinototepe

OKÇULAR ZİRVEYİ BIRAKMADI

14 / 01 / 2020

İzmir Büyükşehir Belediyespor, Göztepe Salon Okçuluk Türkiye Kupası’nda klasik yay kategorisinde kupa ve madalyaları topladı

2020 Göztepe Salon Okçuluk Türkiye Kupası’nda klasik yay kategorisinde İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü sporcuları kupa ve madalyaları topladı.

 İzmir Kültürpark’ta 9-12 Ocak tarihleri arasında 57 kulüpten 346 sporcunun madalya için ok attığı büyük organizasyonda Klasik Yay Büyük Bayanlar finalinde sporcular Fatma Buket Aycan ile Elif Deniz Haberal yarıştı. Takım arkadaşını dize getiren Fatma Buket Aycan altın madalyaya uzanırken, Elif Deniz Haberal da boynuna gümüş madalya taktı. Aynı kategoride Aybüke Aktuna dördüncü sırada yer aldı. 

Sporculara ödüllerini İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü başkanı Ersan Odaman verdi. Klasik Yay Büyük Erkekler’in berabere biten final maçında Ankaralı rakibi Doruk Ekin Esatoğlu’nun final atışıyla mağlup eden M.Bilal Güneri birincilik kürsüsüne çıktı.  Güneri’ye madalya ve ödülünü Okçuluk Federasyonu Başkanı Abdullah Topaloğlu verdi. 

Klasik Yay Büyük bayanlar takım sıralamasında Aybüke Aktuna, Fatma Buket Aycan, Elif Deniz Haberal’dan oluşan takımımız altın madalyaya uzandı. Klasik Yay Büyük Erkekler’de de Yağız Yılmaz, M,Bilal Güneri, Doğan İşler’den kurulu İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü, rakiplerini geride bırakarak birincilik kürsüsüne çıktı.

 

 

 

 

 

barfks

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life