çoruhluastepe çoruhluastepe

MANİSASPOR’DA YENİ BAŞKAN MURAT YÖRÜK

16 / 01 / 2020

Manisaspor geçtiğimiz Perşembe günü çoğunluk sağlanamaması gerekçesiyle bugüne ertelenen olağanüstü genel kurulunda başkanlığa Murat Yörük seçildi

Mevcut başkan Bülent Baygeldi’nin aday olmadığı kongre Tarık Almış Spor Tesisleri’nde yapıldı. Olağanüstü Kongreye katılan 51 üyenin oyunu alan Murat Yörük, kulübümüzün yeni başkanı oldu. Kongre sonrası futbolcularımızla bir araya gelen Başkan Murat Yörük, takımımıza kısa bir konuşma yaparak, "Bundan sonra hep birlikte Manisaspor için mücadele edeceğiz. Siz saha da biz saha dışında bu markayı en iyi şekilde temsil edeceğiz." dedi.

Murat Yörük, “Her şeyimiz şeffaf olacak”

Yeni başkanımız Murat Yörük, yaptığı açıklamada, "Manisaspor bizim sevdamız. Manisa halkı ve taraftarımızla birlikte hep beraber ne yapılması gerekiyorsa yapacağımıza ve Manisaspor'u en adil şekilde yöneteceğiz. Her şeyimiz şeffaf olacak. Manisaspor arması ve ismi yaşayacak. İşimizin zor olduğunu biliyoruz. Birlik ve beraberlik içinde Manisaspor’u layık olduğu yerlere getireceğiz." dedi.

Murat Yörük başkanlığındaki yeni yönetim şu isimlerden oluştu: "Çağlayan Uzunlar, Burak Işıklar, Bora Özcan, Osman Sönmez, Kadri Güngüler, Serkan Özşen, Haşim Çelik, Taner Kestaneci, Hasan Tok, Yasin Okay, Mahmut Güler, Ufuk Akgün, İsa Yavaş, Bekir Talha Sevinç yer aldı.

 

 

 

 

 

aydinotoalt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life