aydinototepe aydinototepe

ATİLLA GÖKHAN GÖZLERİNİ AÇTI

17 / 01 / 2020

Geçtiğimiz günlerde trafik kazası nedeni ile yoğun bakıma alınan İşçievleri Spor Kulüp Başkanı Ersin Gökhan’ın oğlu Atilla Gökhan yoğun bakımdan çıkması sonrası bugün gözlerini açarak tüm ailesine ve sevenlerine umut saçtı

Yaşadığı trafik kazası sonrası Hastaneye kaldırılan ve durumu ağır olan Atilla Gökhan’ı Ege Spor Life Gazetesi İmtiyaz Sahibi Yılmaz Özlahlan ziyaret etti.

Ziyaret sonrası Baba Ersin Gökhan, oğlu Atilla Gökhan’ın gözlerini yavaş yavaş açtığını dile getirirken, bu durum karşısında tüm ailesi, sevenleri ve Amatör futbol camiasını sevince boğdu.

Yılmaz Özlahlan’ın ziyaretinden dolayı mutlu olduklarını belirten Baba Ersin Gökhan, Amca Serdar Gökhan ve dayı Kerem Bayram, edilen dualar sayesinde kendilerine umut olduğunu ifade ettiler.

Ardından açıklamada bulunan Baba Ersin Gökhan, “Yaşadığımız bu üzüntülü durumda oğlumun yaşam mücadelesine sıkı sıkı sarılması bizleri inanılmaz umutlandırdı. Ayrıca tüm sevenlerimize ve özellikle Amatör Futbol Kulüplerin Başkanları, yöneticileri, antrenörleri ve taraflarının mesajlarından dolayı herkese sizin huzurunuzda teşekkür ediyorum. Her ne kadar birbirine rakip hatta kavgalı dahi olduğumuz tüm kulüplerimizin bu duyarlı davranışında dolayı sonsuz teşekkür ediyorum. Bu süreci atlattıktan sonra tüm kulüplerimizle daha güzel ve istişareli olacağız, kendimize yakışını yapacağız” dedi.

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

coruhlualt

BENZER HABERLER

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life