aydinototepe aydinototepe

TEKNİK ADAMLAR TOPLANTISI YAPILDI

17 / 01 / 2020

TFF İzmir İl Temsilciliği ve TÜFAD İzmir Şube Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen 2019-2020 Futbol sezonunun değerlendirilmesi, fikir ve düşüncelerin paylaşılması amacıyla gerçekleşen toplantı bugün yapıldı

2.TÜFAD, TFF İzmir İl Temsilciliği ve Teknik Adamlar Toplantısı 17 Ocak 2020 Cuma günü saat 18.00’de Faal Futbol Hakemleri Derneği salonunda gerçekleşti.

Kulüplerin 2019-2020 Futbol sezonunun değerlendirilmesi, fikir ve düşüncelerin paylaşılması amacıyla yapılan toplantıda ilk olarak konuşan TÜFAD İzmir Şube Başkanı Dr. Şaban Acarbay, gerçekleşen toplantının verimi ile antrenörlere katkı sağlayacağını ve bilgi alışverişinin gerçekleşeceğini ifade ederken, TFF İzmir İl Temsilcisi Mehmet İncu ve ekibini kutlayıp, teşekkür ederek başarı diledi.

Ardından konuşan Mehmet İncu ise, “Yaptığımız istişare toplantısına katılım gösteren TÜFAD İzmir Şube Başkanı Dr. Şaban Acarbay ve yönetim kuruluna katılımları ve engin bilgileri sunmalarından dolayı teşekkür ederim” dedi. Ayrıca katılım gösteren Başkan, yönetici ve antrenörlere ise yaklaşımlarından dolayı teşekkür etti ve soru cevap kısmına geçerek sorunları dinlendi.

Sorulan sorulara cevap vererek kulüpleri bilgilendiren İncu’ya ise kulüplerden teşekkür gelerek bu bilgilendirme ve istişare toplantısının sürekli yapılması istendi.  

 

Haber ve Foto: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

 

coruhlualt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life