fiorita otel fiorita otel

ÇEŞME BELEDİYESPOR’DA GÜRHAN DİZLEK İMZALADI

22 / 01 / 2020

İzmir Süper Amatör Lig Güney Grubu ekiplerinden Çeşme Belediyespor’da teknik adamlığa İzmir’in de yakından tanıdığı isim Gürhan Dizlek getirildi

Çeşme Belediyespor, Alaçatıspor yenilgisinin ardından Teknik Direktör değişikliğine gitti.

Çeşme Belediyespor, olaylı Alaçatıspor maçında aldığı yenilginin ardından, Teknik Direktör Zafer Çağın ile yolunu ayırdı.

Çeşme Belediyespor, Çağın ile yollarını ayırmasının ardından, Özçamdibispor Amatör Takım Teknik Sorumlusu Gürhan Dizlek ile anlaşma sağladı. 

Çeşme Belediyespor Kulübü Başkanı Şerif Gün ile sözleşme imzalayarak, Çeşme Belediyespor Teknik Direktörü olarak görevine başlayan Gürhan Dizlek'in yardımcılığını ise Recep Toparlak yapacak. 

1967 doğumlu teknik adam Gürhan Dizlek evli ve 2 çocuk babası. İzmir ve Türkiye’nin birçok yerinde 10 yıl Profesyonel, 10 yılda Amatör futbol oynayan Dizlek, ilk antrenörlük kariyerine 2001 yılında Göztepe A.Ş’de başladı. Ardından sırasıyla Karşıyaka, Bornova 1881, Bornova Futbol A.Ş, yeniden Bornova 1881 ve en son Ceyhan Altınyıldız takımlarında başarılı işlere imza atan Gürhan Dizlek, 2019-2020 sezonunda Özçamdibispor ile anlaşan ve ardında ayrılık yaşayan hoca, 2019-2020 sezonunun ikinci devresinde şampiyonluk hesapları yapan Çeşme Belediyespor ile anlaşma sağladı.

 

 

 

 

.

barfks

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life