aydinototepe aydinototepe

ALTAY'IN AVCI’SINDAN İLK MESAJ: HAZIRIM

22 / 01 / 2020

TFF 1. Lig’de öncelikle Play-Off hattını hedefleyen Altay’ın ara transferde renklerine bağladığı isimlerden Kerim Avcı, siyah-beyazlı camiaya gelmekten büyük gurur duyduğunu söyleyerek hedefin Süper Lig olduğunu belirtti

Transfer sürecinde Altay taraftarından aldığı mesajların kendisini bir kat daha heyecanlandırdığı söyleyen tecrübeli orta saha oyuncusu İzmir’i yakından tanımasının en büyük artılarından biri olduğu vurgulayarak 106 yıllık büyük bir camiaya gelmekten büyük gurur duyduğunu kaydetti. İlk maçına çıkmayı sabırsızlıkla beklediğini söyleyen Avcı; ‘‘Çok tecrübeli bir kadronun içine geldim. Altay geçen sezonun 2. devresinde çok iyi çıkış yakalamıştı. Kaliteli kadromuz, taraftarımızın desteğiyle kısa sürede iyi sonuçlara imza atacak.’’ dedi.

FİZİKSEL OLARAK HAZIRIM

Antalya kampının son günü takıma katılmasının dezavantaj gibi görünse de kendisinin hazır olduğunu belirten gurbetçi futbolcu: ‘‘Maç eksiğim var ancak antrenmansız değilim. Almanya’da özel çalışmalarımı hiç aksatmadım. Fiziksel olarak şu an yüzde 85’lerdeyim. Kendimi iyi hissediyorum ve oynayacak durumdayım. Gün geçtikçe daha iyi olacağım. İlk maçıma çıkmayı sabırsızlıkla bekliyorum. Taraftarımızın desteğiyle kısa sürede iyi sonuçlar gelecek. Kadro kalitemiz ortada. Hedefimiz öncelikle Play-Off hattı, ancak şahsen Süper Lig’e doğrudan çıkacağımıza inanıyorum.’’ şeklinde konuştu.

 

 

 

 

aydinotoalt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life