aydın oto tepe aydın oto tepe

AYRANCILAR PLAY-OFF’LARA BİLENİYOR

25 / 01 / 2020

İzmir 1. Amatör Lig H Grubunda Play-Off hesapları yapan Ayrancılar Gençlik, kendi sahasında konuk ettiği Urla Belediyespor’u 6-0 gibi net bir skorla geçmesini bildi

Aldığı galibiyetle 39 puana ulaşan ve 3.sıradaki yerini koruyan Ayrancılar Gençlik takımı, Play-Off hesaplarını sürdürdü.

Karşılaşma öncesi 24 Ocak 2020 tarihinde Elazığ ve Malatya’da yaşanan deprem nedeniyle hayatlarını kaybeden vatandaşlarımızı yaad etmek adına iki ekipte TFF’nin talimatlarına uyarak 1 dakikalık saygı duruşu gerçekleştirdi.

Mücadeleye hızlı ve etkili başlayan Ayrancılar Gençlik, 12’de usta golcüsü Nedim Burak Yıldırım’ın golü ile 1-0 öne geçti. İlerleyen dakikalarda baskısını arttıran Ayrancılar takımı 34’de Barış’ın golü ile ilk yarıyı 2-0 önde tamamladı.

İkinci yarıda skor avantajını elinde tutan Ayrancılar Gençlik, 70’de maçında yıldızı olan Nedim Burak Yıldırım’ın kaydettiği golle 3-0 öne geçti. 6 dakika sonra Berkay Yöyen skoru 4-0 yapan golün sahibi oldu. Karşılaşmanın son dakikalarında 87’de Nedim Burak Yıldırım ve 89’da ise Mehmet’in golleri ile 6-0 galip gelen Ayrancılar Gençlik takımında Nedim Burak Yıldırım attığı 3 golle Hat-rick yaptı ve maçında yıldızı oldu.

Haftaya Selçuk Efes takımına konuk olacak olan Ayrancılar Gençlik, galip gelmesi durumunda Play-Off’ları tam anlamı ile garantileyecek.

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

barfix

BENZER HABERLER

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life