life paht shop life paht shop

SPOR EĞİTMENLERİ BULUŞTU

30 / 01 / 2020

İzmir Büyükşehir Belediyespor, 12 ay boyunca hizmet verdiği spor okullarındaki eğitmen ile antrenörler Celal Atik Spor Salonu’nda bir araya geldi

İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü’nün 12 ay boyunca hizmet verdiği spor okullarındaki eğitmen ile antrenörler Celal Atik Spor Salonu’nda bir araya geldi. Koordinasyon toplantısına 60’a yakın antrenör ile eğitmen katılırken, Gençlik Direktörü Kemal Özdönmez  başkanlık yaptı.

Toplantıda dağıtılıp okunan Antrenör Çalışma Yönetmeliği’nin uyulmasının ana prensip olduğunun vurgulanan toplantıda Özdönmez, “Çocuklarımız, yarınlarımız. Yeni nesil yetiştirilmesinde antrenör ve eğitmenlere büyük iş düşüyor. İzmir’de spor yapamayan çocuk kalmaması için çabalıyoruz. Hedefimiz, her spor branşında altyapısı çok güçlü olan, kulübün A takımlarına başarılı sporcular yetiştiren sistem yaratmaktır” diye konuştu. 

Spor Okulları Sorumlusu Hasan Ali Konca da büyük bir aile olduklarını, sürekli iletişim içinde olunan eğitmen ve antrenörlerin ailenin en önemli bireyleri olduğunu vurguladı.

 

 

 

 

aydın oto alt

BENZER HABERLER

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life