çoruhlu aş çoruhlu aş

GAZİEMİR SEYDİKÖY: 1- ÜLKÜSPOR: 1

01 / 02 / 2020

İzmir Süper Amatör Lig Merkez Grubu 14.hafta maçında Ülküspor deplasmanda rakibi Gaziemir Seydiköy Spor’la 1-1 berabere kaldı.

Ülküspor toplam puanını 29’a çıkartırken,  Gaziemir Seydiköy Spor ise 5 puanla haftayı tamamladı.

Mücadeleye hızlı ve baskılı başlayan Ülküspor 18.dakikada Hüseyin Çelik ile net gol pozisyonunu kaçırdı. Baskılı ve ataklı oyununu sürdüren Ülküspor 24.dakikada Ferhat Elaltunkara ile net gol pozisyonunu kaçırdı.  33.dakikada Ülküspor, Barış Altatar’ın golü ile 1-0 üstünlüğü yakaladı. İlk devre 1-0 Ülküspor’un üstünlüğü ile tamamlandı.

İkinci devre de Gaziemir Seydiköy 75.dakikada Sercan Yılmaz’ın golü ile skoru 1-1’e getirdi. Kalan dakikalarda da iki ekipte bir birini yoklasa da golü bulamadı ve karşılaşma 1-1 berabere tamamlandı.

Hakemler: Abdulkerim Yeşer, Salih Benli, Tolga Düyüncü

Gözlemci: Serkan Akarca, Saha Komiseri: Bekir Şençamlar, Sağlık Görevlisi: Uğur Karaca

Saat: 13:00

Saha: Gaziemir İlçe Sahası

Tarih: 01 Şubat 2020

Gaziemir Seydiköy Spor  11’i: Muhammed Mücahit Salan, İlyas Özdemir, Ertuğrul Aktay, Şiyar Kabak, Sercan Yılmaz, Adem Tarlak, Fatih Güler, İdriscan Otur, Batuhan Koç, Fırat Doğantay, Serkan Aras

 

Ülküspor  11’i: Can Sonugüler, Ferhat Elaltunkara, Göktan Kobul, Barış Altatar, Berkant Sayım, Hüseyin Çelik, Oğuz Heves, Oğuz Çatak, Fatih Polat, Mustafa Y., Tuğrul Bitin

 

Teknik Sorumlu: Nedim Akgül

 

 

 

Haber ve Foto: Rıza SAVURGAN

 

 

 

 

 

aydın oto alt

BENZER HABERLER

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life