lifepahtshop lifepahtshop

AŞKLARI SAHADA DA DEVAM ETTİ

01 / 02 / 2020

Dünya ve Türk Futbolunda ender görülecek bir sahne bugün İzmir’de U19 maçında yaşandı

28 Yıllık evli olan Gözlemci Arzu Binaoğlu ve Saha Komiseri Şaban Binaoğlu, Dünya’da ve Türkiye’de eşine zor rastlanan bir durum ile aynı maçta görev aldı.

Bir dönemin Bayan Hakemi, şimdi ise Gözlemci olarak görev alan Arzu Binaoğlu, geçen sezon Saha Komiseri olan eşi Şaban Binaoğlu ile aynı maçta görev aldı.

1989 yılından 1996 yılına kadar Hakemlik yapan Arzu Binaoğlu, evladının dünyaya gelmesi sonucunda 2 sene sonra Hakemlik mesleğine son vermişti. Yeniden futbol sevgisi ile görev aşkını bu sefer 2016 yılında Gözlemci olarak başlayan Arzu Binaoğlu’nun kıymetli ve değerli eşi Şaban Binaoğlu bu süreçte sürekli eşini yalnız bırakmayıp her maçına giderek destek oldu. Desteğini biran olsun bırakmayan ve eşi ile sürekli maçlara giden Şaban Binaoğlu saha komiseri olmaya karar verdi.

Geçen sezon ikinci devre saha komiseri olarak göreve başlayan Şaban Binaoğlu, eşi Gözlemci Arzu Binaoğlu ile belki de Dünya’da ve Türkiye’de eşine zor rastlanan bir maçta görev aldılar.

Bugün Atatürk Spor Kompleksi Yan Sahalarda Saat 11:00’de Torosgücü- Kahramalar U19 maçında görev alan çift, sahalarda ender görünen bir olaya imza attılar.

Ev yaşantılarında uyumlu bir çift olan Binaoğlu Ailesi U19 maçında da yeniden uyum içinde nasıl çalışır örneğini de bizlere göstermiş oldu.

Ege Spor Life Ailesi olarak Değerli Hocamız Gözlemci Arzu Binaoğlu ve kıymetli eşi Saha Komiseri Şaban Binaoğlu’nu tebrik ediyor, gelecek nesle verdikleri güzel mesajlardan dolayı da teşekkür ediyoruz.

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

 

barfks

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life