çoruhlu aş çoruhlu aş

DOSTGÜCÜ YENİLDİ AMA, PLAY-OFF’LARA ADINI YAZDIRDI

02 / 02 / 2020

İzmir 1.Amatör Lig E Grubu 17.hafta maçında Gökova Spor rakibi Dostgücü Spor’u 4-1mağlup ederek hanesine 3 puanı yazdırdı.

Gökova Spor bu galibiyetle toplam puanını 19’a yükselti ve 6.sırada tamamdı. Dostgücü Spor ise 37 puanda kalarak 3.sırada Play-Off’ları garantiledi.

Karşılaşmaya hızlı ve etkili başlayan Gökovaspor 11.dakikada Yunus Demirtaş ile net gol pozisyonunu kaçırdı. Etkili oyununu sürdüren Gökovaspor 27.dakikada Yunus Demirtaş’ın golü ile 1-0 üstünlüğü yakaladı. Gökovaspor 35.dakikada tekrar sahneye çıkan Yunus Demirtaş skoru 2-0’a getiren golü kaydetti. Bu golden hemen 2 dakika sonra Gökovaspor İsmail Tetik’in golü ile skoru 3-0’a taşıdı. İlk devre 3-0 Gökovaspor’un üstünlüğü ile tamamlandı.

İkinci devreye iki ekipte kontrollü başlarken skor avantajını elinde tutan Gökovaspor 75.dakikada M.Fatih Aksakal’ın golü ile skoru 4-0’a getirdi. Dotgücüspor mücadelenin son dakikaların da 86.dakikada Altuğ İçöz’ün golü ile mücadele 4-1 Gökova’nın üstünlüğüyle sona ermesine rağmen, Dostgücü adını Play-Off’lara yazdırdı.

Hakemler: Kerem Sinem, Mustafa Oğuzkaan Çevik, Orhan Erkul

Gözlemci: Bora Baykal, Saha Komiseri: Ahmet Aktem, Sağlık Görevlisi: Erdoğan Buyrukçu

Saat: 11:00

Saha: Atatürk Stadı 2 Nolu yan sahası

Tarih: 02 Şubat 2020

 

Gökova Spor 11’i: Gökhan Çalışkan, Furkan Çelik, Osman Ecer, Celal Yalgın, Emre Ateş, Yunus Demirtaş, A. Alperen Duman, Ali Kaya, Hamza Yarış, Reha Bülbül, İsmail Tetik

Yönetici: Selçuk Ulu

 

Dostgücü Spor 11’i: Murat Can Eroğlu, Altuğ İçöz, Hasan Karapınar, Emrah İnce, Eren Bilgen, Burak T., Bahri Can Çalışkan, Burak Okçay, Binali Emre Duman, Uğur Yıldız, Çoşkun Karadağ

Antrenör: Ender Eren

 

 

 

Haber ve Foto: Rıza SAVURGAN

 

 

 

 

 

coruhlu alt

BENZER HABERLER

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life