lifepahtshop lifepahtshop

LİDER İZMİR BELEDİYE ŞAMPİYONLUK İÇİN SON VİRAJDA

02 / 02 / 2020

İzmir 1. Amatör Lig E Grubu 17.hafta maçında İzmir Belediye Spor rakibi Kahramanlar Spor’u 9-0 mağlup ederek hanesine 3 puanı yazdırdı.

İzmir Belediye Spor bu galibiyetle toplam puanını 45’e yükselti ve liderliğini sürdürdü. Kahramanlar Spor ise 29 puanda kalarak haftayı 4.sırada noktaladı.

Mücadeleye hızlı ve etkili başlayan İzmir Belediyespor 12.dakikada Yağız Kasar’ın golü ile 1-0 üstünlüğü yakaladı. Hızlı ve etkili ataklarına devam eden İzmir Belediyespor 22.dakikada yine Yağız Kasar’ın golü ile skoru 2-0’a getirdi. Bu golden hemen 3 dakikada sonra 25.dakikada İzmir Belediyespor Kadir Akça’nın golü ile skoru 3-0’a taşıdı. İlk devre 3-0 İzmir Belediyespor’un üstünlüğü ile tamamlandı.

İkinci devreye de hızlı ve etkili başlayan İzmir Belediyespor gollerine devam etti.  46.dakikada Kadir Akça, 48.dakikada Yağız Kasar, 59.dakikada Bayram Kürşat Yıldırım, 73. ve 80.dakikalarda Musap Çetin, 85.dakikada Halil İbrahim Uslu’nun golleri ile İzmir Belediyespor karşılaşmadan 9-0 galip ayrıldı. Hat-rick yapan Yağız Kasar karşılaşmanın yıldızı oldu.

 

 

Hakemler: Aykut Göçer, Erdem Yıldırım, Yüksel Çakır

Gözlemci: Mehmet Bellemiş, Saha Komiseri: Yahya Erdal, Sağlık Görevlisi: İbrahim Daştan

Saat: 11:00

Saha: Atatürk Stadı 1 nolu yan sahası

Tarih: 02 Şubat 2020

 

 

Kahramanlar Spor 11: Rıdvan Bel, Mehmet Atakan, Erhan Esen, Sergen Lafanlar, Raşit, Önder, Muhammet Tümen, Çağdaş Akyol, Alperen Alkaya,  Kubilay Çali, Ege Mert Dugan, Berkay Aydın

Antrenör: Dalyan Sünerin

 

İzmir Belediye Spor 11’i: Yiğit Gülay, Fatih Kölemenoğlu, Musap Çetin, Özer Özdemir, Burak Ünlü, Cihan Azar, Yağız Kasar, Kadir Akça, Cahit Enis Katipoğlu, Murat Varhan, Bayram Kürşat Yıldırım

Teknik Sorumlu: Serkan Şentürk

 

 

 

Haber ve Foto: Rıza SAVURGAN

 

 

 

 

 

coruhlualt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life