çoruhlu aş çoruhlu aş

ASKF BAŞKAN ADAYI MURAT KESER’DEN BORNOVA’YA TESİS JESTİ

12 / 02 / 2020

İzmir ASKF Başkan Adayı Murat Keser, Bornova’ya Belediye’nin tahsis edeceği bir alana Futbol sahası ve tesisin yanı sıra Bornova Amatör Evi yapma sözü geldi

Geçtiğimiz hafta Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ ve Bornova’da faaliyette bulunan Amatör Futbol Kulüplerinin temsilcilerinin de katıldığı kahvaltıda İzmir ASKF Başkanlığına adaylık açıklaması yapmıştı.

Bornova Amatör Futbol Kulüpler Birlik Başkanlığından veda eden ve İzmir ASKF Başkan Adaylığını açıklayan Murat Keser, “Gelecek adına ciddi projelerle İzmir futboluna hizmet ve geleceğimiz olan çocuklarımıza güzel eserler bırakmak için var gücümüz ile mücadelemizi vereceğiz” diye ifade etti.

Adaylık açıklaması sonrasında yaptığı açıklama ile Bornova’ya Amatör takımlar için futbol sahası ve tesisin yanı sıra Bornova Amatör Evi sözü veren Keser, “Ömrümün geri kalan kısmında Amatör futbola hizmet için elimden geleni yapacağım. İlk iş Bornova Belediyemizin bizlere tahsis edeceği bir alana Ailemizin ismini taşıyan bir Futbol sahası ve tesisi ile Bornova Amatör Evi yapma konusunda sözümüzü verdik. Bununla ilgili sağlanacak alana zaman kaybetmeden Bornova ve İzmir’deki kulüplerimizin de yararlanacağı futbol sahasını hizmete sunmak istiyoruz. Seçimi kazanmamız durumunda saha ve tesis eksiği olan ilçelere de gerekli çalışmalarını yapıp oralardaki eksikliği gidererek kalıcı eserler bırakmak istiyorum “dedi.

 

Haber ve Foto: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

kutsal inşaat

BENZER HABERLER

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life