çoruhluastepe çoruhluastepe

ÖZÇAMDİBİSPOR’DAN DAYANIŞMA GECESİ

22 / 02 / 2020

İzmir Süper Amatör Lig Güney Grubunda mücadele eden Özçamdibispor, geniş katılımın olduğu geleneksel Dayanışma gecesini görkemli bir şekilde tamamladı

Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ’un da katılım gösterdiği Özçamdibispor Dayanışma gecesinde Bornova’da faaliyet gösteren Kulüplerin başkanları, yöneticileri ve antrenör ile oyuncuları da katılım gösterdi.

Geniş Katılım Oldu   

Ayrıca Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ’un yanı sıra Bornova Belediye Başkan Yardımcısı Ercan Kahya, Meclis Üyeleri Kamuran Allı ile Ramadan Güler, TÜFAD İzmir Şube Başkanı Dr. Şaban Acarbay ve Yönetim Kurulu Üyeleri, ASKF Başkanı Kadri Yatkın ve Yönetim Kurulu, İl Temsilcisi Selçuk Ergeldi, ASKF Başkan Adayı Murat Keser, Bornova Amatör Futbol Kulüpler Birlik Başkanı Hakan Beşyıldız, Eski İzmir Amatör Futbol Kulüpler Birliği Başkanı Efkan Muhtar, Mahalle Muhtarları, Sivil Toplum Kuruluşları, Bornova Belediyespor Sportif Direktörü Adnan Özbağcı ile Genel Koordinatör Ali Alanç ve Bornova’da faaliyette bulunan Amatör kulüp temsilcileri ve İzmir'in duayen Gazetecisi Suavi Yardımoğlu katılım gösterdi.

Sunumu Özgür Özkök’ün yaptığı konuşmalara geçilmeden önce katılım gösteren konuklara müzik ziyafeti veren Musicana Band grubu ve solistleri Yılmaz Demirtaş ile Göknur Tonya seslendikleri eserlerle gecenin güzel başlamasını sağladı.

Çoruhlu, “Uzun Vadeli Hedeflerimiz Var”

Açılış konuşmasını yapmak üzere sahneye davet edilen Özçamdibispor Kulüp Başkanı Ahmet Çoruhlu, tüm konuklara katılımlarından dolayı teşekkür ederken, gelecek adına uzun vadeli hedefleri olduklarını da iletti.

İduğ, “Futbola ve Spora Hizmetlerimiz Devam Edecek”

Ardından mikrofona futbol açığı olan Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ davet edildi. Başkan İduğ, Özçamdibispor’un düzelediği geceden dolayı tebrik ederken her daim Bornova ve İzmir futboluna hizmetlerinin devam edeceğini ifade etti.

Plaketler Takdim Edildi

Düzenlenen Dayanışma gecesinde ilk olarak Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ’a plaket takdim edilirken, Özçamdibispor Kulüp Başkanı Ahmet Çoruhlu Başkan İduğ’a hem plaket hem de çiçek vererek, Bornova Amatör futboluna ve Özçamdibispor’a sağladıkları katkılardan dolayı teşekkür etti.

Başkan İduğ plaketini aldıktan sonra Özçamdibispor Kulüp Başkanı Ahmet Çoruhlu’ya plaketini takdim etti.

Ardından Bornova Belediye Başkan Yardımcısı Ercan Kahya, ASK Başkanı Kadri Yatkın, TÜFAD Şube Başkanı Dr. Şaban Acarbay, İzmir ASKF Başkan Adayı Murat Keser, Bornova Amatör Futbol Kulüpler Birliği Başkanı Hakan Beşyıldız, Ceyhan Dağhan, Uğur İvriz, Abdullah Tekbaş, İhsan Çoruhlu, Ağit Kulat, Şener Karaman ve Eski Kulüp Başkanı Şahip Akbaş ile Yasin Dinsever, yönetim kurulu üyeleri Necdet Ün ve Ramazan Çelikel plaketlerini aldı.

 

Haber ve Foto: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

 

barfks

BENZER HABERLER

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life