çoruhluastepe çoruhluastepe

2.AMATÖR BU HAFTA START ALIYOR

26 / 02 / 2020

2019-2020 Sezonunda İzmir 2. Amatör Lig maçları bu hafta oynanacak maçlarla start alıyor

2019-2020 sezonunda 2.Amatör Lig 29 Şubat- 1 Mart 2020 tarihlerinde oynanacak maçlar ile bu hafta başlangıç yapılıyor.

Buna göre hafta sonu oynanacak maçların günü, saati ve sahaları şöyle oluştu;

 

 

29 Şubat 2020 Cumartesi günü;

 

Ödemiş Emniyet Spor- Torbalı 35 Gençlik Spor- Saat: 13:00- Ödemiş Saraçoğlu Stadı

 

1 Mart 2020 Pazar Günü;

 

Çamdibi İdmanyurdu- Bornova Ata Spor- Saat: 11:00- Atatürk 1 Nolu Yan Saha

Ege Çağlayan Spor- İzmir 35 FK- Saat: 17:00- Atatürk 1 Nolu Yan Saha

Basmane Altınpark- Yılmaz Kayaspor- Saat: 19:00- Atatürk 1 Nolu Yan Saha

1925 Gençlik- Hücumspor- Saat: 11:00- Atatürk 2 Nolu Yan Saha

Balçova İdmanyurdu- İzmir Ekonomi Üniversitesi- Saat: 15:00- Balçova Sahası

1925 Manavkuyu Gençlik- Z.H.Mah. Elit Spor- Saat: 11:00- Bayraklı Şehit Ümit Boz Sahası

İzmir Genç Manisalılar- Yeni Doğançay Spor- Saat: 13:00- Bayraklı Şehit Ümit Boz Sahası

Bayraklı Özgür FK- Bayraklı Belediyespor- Saat: 15:00- Bayraklı Şehit Ümit Boz Sahası

İzmir Mevlana Spor- Altındağspor- Saat: 13:00- Bornova BLD. Doğanlar Sahası

Mevlana Konurca Spor- Naldökengücü - Saat: 15:00- Bornova BLD. Doğanlar Sahası

Yeşilçamspor- Damlacık Yaylaspor- Saat: 16:00- Bornova BLD. Pınarbaşı Sahası

Şirinyer İdmanyurdu- Tepecik Ülküspor 1946- Saat: 13:00- Şirinyer Sahası

Buca Efelerspor- Kayaspor- Saat: 17:00- Şirinyer Sahası

Evka 1 Spor- Alsancak Gençlik- Saat: 13:00- Buca Yenigün Sahası

Gediz FK- 35 İzmir Kültür- Saat: 15:00- Buca Yenigün Sahası

Ataşehir Mahallesi- Karşıyaka Demirköprü- Saat: 15:00- Çiğli Dadaş Sahası

Yeni Bağarası Spor- Emiralem Belediyespor- Saat: 13:00- Foça Yeni Bağarası Sahası

Gerenköy- Koyundere Gençlik Spor- Saat: 13:00- Gerenköy Sahası

İzmir 1461 Spor- Basın Sİtesispor- Saat: 11:00- Yeşilyurt Sahası

Karabağlar Sevgispor- Dörtyolspor- Saat: 15:00- Yeşilyurt Sahası

Karabağplar Eski İzmirspor- Limontepe Gençlikspor- Saat: 17:00- Yeşilyurt Sahası

Yeşilyurtspor- Eski İzmir Gençlik- Saat: 19:00- Yeşilyurt Sahası

Yeni Örnekköyspor- Şemiklerspor- Saat: 15:00- Karşıyaka Efsaneler Sahası

Nergizspor- Çiğli Maltepespor- Saat: 13:00- Karşıyaka Hasan Türker Sahası

Bostanlıspor- Erdem Esentepespor- Saat: 15:00- Karşıyaka Hasan Türker Sahası

Örnekköyspor- Aşağı Kızılcaspor- Saat: 13:00- Kemalpaşa Armutlu Sahası

Sinancılar Spor- Ansızca Zaferspor- Saat: 15:00- Kemalpaşa Armutlu Sahası

Örengüzü- Acarspor- Saat: 17:00- Kemalpaşa Armutlu Sahası

Mordoğanspor- Yeniköyspor- Saat: 13:00- Mordoğan Sahası

Seyrek Belediyespor- Ağa Spor- Saat: 13:00- Seyrek Sahası

Genç Tiregücü Spor- İzmir Yıldız Spor- Saat: 13:00- Tire 4 Eylül Sahası

Torbalısgücü Gençlik- Tiregenç 1970 Spor- Saat: 15:00- Torbalı Sahası

Bademlerspor- Karaburun Gençlerbirliği- Saat: 13:00- Urla Bademler Sahası

 

 

 

 

 

 

coruhlualt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life