lifepahtshop lifepahtshop

ÇAMKULESPOR’DA ORHAN YILDIZ BAŞKANLIĞA SEÇİLDİ

18 / 03 / 2020

İzmir 1.Amatör Lig ekiplerinden Çamkulespor’da başkanlığa Orhan Yıldız seçildi

İzmir Süper Amatör Lig ekiplerinden Buca Zaferspor’un başkanlığını sürdüren Orhan Yıldız, 1. Amatör Lig ekiplerinden Çamkulespor’a da yapılan kongre sonrası başkanlığı devir aldı.

Buca Zaferspor takımını 1.Amatör Ligden Süper Amatör Lige çıkartma başarısı elde eden Yıldız, 2019-2020 sezonunda ise Merkez Grubu 49 puanla ikinci sırada tamamlayıp, Play-Off’a yükselme maçı hakkı elde etti.

Başarılı çalıştırıcı Ali Çalışkan’ın ve yardımcısı Ogün Uçak’ın görev yapacağı Çamkulespor’a gelecek sezon adına çalışmalara şimdiden başlandı.

Yapılan kongre sonrası Başkanlığa Orhan Yıldız gelirken, yönetim kurulu ise şöyle oluştu;

Başkan Yardımcılığına Ali Kaçeroğlu, yönetime ise Abdullah Sabuncu, Yakup Şimşek, Ercan Yıldız be Bünyamin Ertan getirildi.

Kongre sonrası başkanlığa seçilen Orhan Yıldız, “Son 3 sezondur Buca Zaferspor ile elde ettiğimiz başarılarımıza, Çamkulespor’a da göreve gelerek perçinleyeceğiz. Amacımız İzmir ve Türk Futboluna renk katıp güzel anlamda katlılar sağlamak olacaktır. Hem bizlere hem de Çamkulespor camiasına hayırlı olmasını diliyorum. Ayrıca böyle güzel taraftara layık olup, şampiyonluklar yaşatacağız” dedi.

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

 

barfks

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life