aydinototepe aydinototepe

SÜPER AMATÖR’ÜN GOLCÜLERİ BELLİ OLDU

21 / 03 / 2020

İzmir Süper Amatör Ligde 2019-2020 sezonunda mücadele eden takımların en golcü isimleri yaptığımız çalışmalar sonucunda kamuoyu ile paylaşıyoruz

Uzun soluklu Ligde takımlar başarılı sonuçlar elde etmek isterken, golcü isimler attıkları gollerle ön planda olmayı başardılar.

Torosgücü’nda forma giyen Kaan Tahir Çakar (27) golle PLATİN, Kınık Belediyespor'da forma giyen Mehmet Gürleyen (24) golle ALTIN, Gaziemir FK takımında forma giyen Erçin Yardımcı (20) golle GÜMÜŞ ve Buca Zaferspor takımında forma giyen Samet Samancı (19) golle BRONZ olarak 2019-2020 sezonunu gol krallık yarışmasında tescilledik.

 

KAAN TAHİR ÇAKAR;(27 Gol)- PLATİN

Merkez Grubu şampiyon tamamlayan Torosgücü takımımın golcü ismi Kaan Tahir Çakar, attığı gollerle hem marka ismini tescillerken hem de takımına şampiyonluk yolunda önemli katkı sağladı. Attığı 27 golle 2019-2020 sezonunu İzmir Süper Amatör Ligin GOL KRALI Unvanını şimdiden almış oldu. Kaan Tahir Çakar’ı özellikle kutluyor ve başarıların devamını diliyoruz.

 

MEHMET GÜRLEYEN;(24 Gol)- ALTIN

Kuzey Grubu şampiyon tamamlayan Kınık Belediyespor takımının golcü oyuncusu Mehmet Gürleyen attığı gollerle takımına ciddi katkı sağladı. Attığı 24 golle 2019-2020 sezonunun en golcü ikinci ismi olmayı başardı. Golcü oyuncu Mehmet Gürleyen'i tebrik ediyor ve başarılar diliyoruz.

 

ERÇİN YARDIMCI; (20 Gol)- GÜMÜŞ

Yine Merkez Grubunda mücadele eden ve grubu 5.sırada tamamlayan Gaziemir FK’nın ikinci devrede Çaybaşı takımından transfer ettiği golcü isim Erçin Yardımcı, 2019-2020 sezonunda toplamda 20 golle üçüncü sırada adını yazdırmayı başardı. İlk devre Çaybaşı takımında 6, ikinci devre Gaziemir FK takımında ise 14 gol kaydeden oyuncu, tecrübesi ile yine golcülüğünü ispatlamış oldu. Kendisine göstermiş olduğu performansından dolayı kutluyor, başarıların devam etmesini temenni ediyoruz.

 

SAMET SAMANCI;(19 Gol)- BRONZ

Merkez Grup ekiplerinden ve grubu 2.sırada tamamlayan Buca Zaferspor takımında forma giyen Samet Samancı ise attığı 19 golle, 2019-2020 sezonunda adını dördüncü olarak yazdırmayı başardı.Samet Sabancı'yı oynadığı futboldan dolayı kutluyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

aydinotoalt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life