lifepahtshop lifepahtshop

ANTRENÖRLERE MÜJDELİ HABER

01 / 04 / 2020

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk ile Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın ortak yaptığı açıklama ile antrenörlere müjdeli haber geldi

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk ve Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ücretli öğretmeler ve usta öğreticilere ek ders ücreti ödemelerine bu süreçte yapmaya devam edeceklerini, Koronavirüs önlemleri ve uzaktan eğitimle ilgili soruları yanıtlarken, Antrenörleri de yakından ilgilendiren bir bilgiyi de açıklık getirdi.

Ücretli öğretmenlerin maaş ödemelerine yönelik soru üzerine Selçuk, bu konuda Maliye Bakanlığıyla ortak çalışma yapıldığını hatırlattı. 
Teknik çalışmaların sonuna gelindiğini bildiren Selçuk, "Ücretli öğretmenler uzaktan eğitim yoluyla yaptığımız çalışmalara katkılarını sürdürerek ücretlerini almaya devam edecek. Bu, bugünden itibaren olmayıp uzaktan eğitim başladığı günden itibaren geçerli. Bu karar bugün alındı ama geçmişe yönelik olarak ücretleri kesilmeyecek." dedi.

Bu sabah İzmirspor Antrenörü Muharrem Türkben sosyal medya hesabında yaptığı açıklamada tüm antrenörlere destek verilmesini talep etmesi sonrası Bakanlardan Ziya Selçuk ve Berat Albayrak’ın  bu yaptığı açıklama ile tüm antrenörler derin nefes aldı.

 

 

 

aydinotoalt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life