çoruhluastepe çoruhluastepe

SAİT BAŞDAŞ’IN ACI GÜNÜ

03 / 04 / 2020

İzmir ve Konak Futbolunda önemli hizmetleri olan ayrıca Yapıcıoğlu Başdaş takımı Kulüp Başkanı ve AK Parti Konak İlçe Başkanı Sait Başdaş’ın Babası Hacı İbrahim Başdaş yaşama veda etti

İzmir ve Konak futboluna sağladığı hizmetler ile taraflı tarafsız her kesimin sevdiği isimlerden Sait Başdaş’ın babası Hacı İbrahim Başdaş, tedavi gördüğü hastanede yaşama gözlerini yumdu.

Sait Başdaş, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda, “Başdaş ailesinin Ulu Çınarı Değerlimiz biricik babamız Hacı İbrahim BAŞDAŞ uzun zamandır tedavi gördüğü hastanede az önce Hâkk’a yürüdü” dedi.

Sözlerine devam eden Başdaş, “Canım babam biz evlatların olarak senden razıydık. Rabbimde senden razı olsun, Peygamber Efendimiz (SAV)’e komşu eylesin. Mekanın cennet makamın âli olsun inşallah.Lütfen bu mübarek cuma gecesinde dualarınızda babamıza da yer veriniz” dedi.

Ege Spor Life Ailesi olarak kıymetli başkanımız Sait Başdaş’a ve değerli Ailesi ile sevenlerine baş sağlığı, Merhum Hacı İbrahim Başdaş’a da Allah’tan rahmet diliyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

aydinotoalt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life