çoruhluastepe çoruhluastepe

İZMİR’Lİ ANTRENÖRLER MESLEKTAŞLARINA SAHİP ÇIKMAYA DEVAM EDİYOR

09 / 04 / 2020

İzmir’li Antrenörler zor durumda olan eski antrenörlerden Erdoğan İzgi’ye de sahip çıkarak derman olmaya devam ediyorlar

Yaklaşık 200’e yakın antrenörün bulunduğu ve bilgi paylaşımlarının yapıldığı Futbol Antrenörleri Whatsapp grubunda zor durumda olan meslektaşlarına katkı sağlamak adına çalışmalarına hız veren antrenörler, bir dönem İzmir’de antrenörlük yapan değerli dostumuz ve aynı zamanda Gazeteci olan Erdoğan Ezgi’yi unutmadı.

Yaşadığı ekonomik sorunlar nedeni ile evinin kirasını ödeyemeyen Ezgi, bir süredir Basmane’de Otel’de kalarak yaşamını sürdürdüğü bilgisine ulaşan komisyondaki grup, olaya hemen müdahale ederek Erdoğan Ezgi’nin 1 aylık Otel ücretini ödeyerek bir nebze de olsa meslektaşlarına sahip çıktılar.

Antrenörlük geçmişi olmasının yanı sıra Centilmen Spor Gazetesi adında bir kuruluş ile İzmir’de spor haberciliği de yapan değerli meslektaşlarımıza bizlerde Ege Spor Life Ailesi olarak katkı sağlamayı ve diğer meslektaşlarımızı da bu emekçi dostumuza sahip çıkmalarını önemle duyuruyoruz.

Bu nedenle Erdoğan Ezgi abimizin kendine ait hesap bilgilerini yayınlıyor ve sağlayacağınız destekler ile sahip çıkılacağını umut ediyoruz.

Ayrıca haber Erdoğan İzgi'nin isteği ve bilgisi dahilinde yapılmıştır.

Erdoğan Ezgi Hesap Numarası;

Ziraat Bankası Şirinyer Şubesi;

İban no: TR10 0001 0009 0261 3058 37 50 01

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

 

coruhlualt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life