lifepahtshop lifepahtshop

ALTINORDU’DAN SOSYAL MESAFELİ İLK ANTRENMAN

13 / 05 / 2020

Altınordu iki ay aradan sonraki ilk çalışmasını, Koronavirüs önlemlerine özenle dikkat ederek yaptı

Koronavirüs önlemleri nedeniyle TFF 1. Ligi’ne ara verilmesinin ardından zorunlu izne çıkan Altınordu, ilk çalışmasını yaptı. Selçuk’taki İsmet Orhunbilge Tesisleri’nde koronavirüs tedbirleri kapsamında sosyal mesafe kurallarının uygulandığı antrenmanda futbolcular önce laktat testinden geçti. Teknik Direktör Hüseyin Eroğlu daha sonra sağlık ekibi ile kısa bir toplantı gerçekleştirdi. 

Altınordu, çarşamba günü yapacağı antrenmanla çalışmalarına devam edecek.

TESTLER NEGATİF

Futbola Dönüş Öneri Protokolü kapsamında pazartesi günü İsmet Orhunbilge Tesisleri’nde yöneticiler, teknik heyeti, futbolcuları, destek ekipleri ve kulüp personeline yapılan COVID-19 testinin sonuçlarının tamamı negatif çıktı.

"TAKIMIMIZ HAZIR"

COVID-19 testinin sonuçlarının negatif çıkmasının sevindirici olduğunu belirten Teknik Direktör Eroğlu, "Ekibimiz bu süreçte elinden gelen dikkati gösterdi, bunun sonucunda da üzücü bir durumla karşılaşmadık. 60 günlük süreçte futbolcularımız en iyi şekilde çalışmalarını yaptılar. Bugünkü antrenmanda ve test sonuçlarında da bunu gördük. Takımımız hazır durumda, haftaya yapacağımız antrenmanlarda tempoyu yükselteceğiz ve lige en hazır şekilde başlayacağız" ifadelerini kullandı.

 

 

 

 

 

coruhlualt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life