aydinototepe aydinototepe

EMRULLAH ÖZTÜRK, AMATÖR’ÜN NABZINI TUTTU

14 / 05 / 2020

İzmir Süper Amatör Lig ekiplerinden Torosgücü takımının tecrübeli eldiveni Emrullah Öztürk, kendi sosyal medya hesabında canlı yayın yaparak Amatör takımların nabzını tuttu

Türkiye’nin ve İzmir’in yakından tanıdığı renkli simalardan kaleci Emrullah Öztürk, son 1 haftadır Altyapı, BAL Ligi ile Play-Off’lara çıkan ve Play-Off umutlarını sürdüren takımların teknik adamları ile her akşam kendi sosyal medya hesabından canlı yayın yaparak İzmir’de amatör takımların düşüncelerini ve görüşlerini aldı.

İlk olarak altyapı ile ilgili sorunları Güzeltepe Gençlik Antrenörü Şahverdi Aydemir, Pınargücü Antrenörü Yalçın Akdemir, BAL Ligi konularını Amatör Futbolcular Birliğinden Barış Altıntaş, Süper Amatör Ligde Play-Off’lara kalan Halilbeylispor Antrenörü Alp Emre Öğüt, Torosgücü Antrenörü Murat Çifçi, Kınık Belediyespor Antrenörü Adnan Gençzeybek ve Play-Off ön eleme maçı hakkı elde eden Buca Zaferspor’dan Ali Çalışkan, Kemalpaşa FK’dan Zafer Çağın, Dikili Belediyespor’dan Serkan Uzun, Kemalpaşaspor’da Erdoğan Kaya, Bayındırspor’dan Dilek Uzan ve Alaçatıspor’dan Metin İstek ile canlı programlarını gerçekleştirdi.

Sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımla katılım gösteren herkes teşekkür eden Emrullah Öztürk, “Yaklaşık 1 haftadır kendi sayfam üzerinden Güzel İzmir’imizde gerek altyapılarla ilgili gerek Süper Amatör Ligi, gerekse Bölgesel Amatör Ligin çok değerli spor camiasının önemli isimleriyle buluştuk. Gündemi konuştuk, futbolu konuştuk, geleceği konuştuk ve en önemlisi sahada rakip dışarıda dost olduk. Bu anlamda çok mutluyum iyi ki yapmışım dediğim bir çalışma oldu. Programa katılan bütün hocalarıma gazeteci abilerime İzmir il temsilcimize hepinizin huzurunda çok teşekkür ediyorum samimiyetiniz için görüşleriniz için” dedi.

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

 

 

barfks

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life