aydinototepe aydinototepe

İZMİR ÜÇYOL GENÇLİK’İN VELİLERİ TAKIMLARINA SAHİP ÇIKTI

16 / 05 / 2020

İzmir Üçyol Gençlik takımında forma terleten oyuncuların velileri gösterdikleri anlamlı dayanışma ile hem takımlarına hem de hocalarına sahip çıktı

Dünyamızı ve Ülkemizi etkisi altına alan Covid-19 Salgını nedeni ile 2 aydır sahalardan uzak kalan oyuncuların velileri, anlamlı dayanışma örneği göstererek takımlarını zor günlerde yalnız bırakmadı ve düzenli olarak aidatlarını ödemeye devam etti.

İzmir Üçyol Gençlik takımının genç ve başarılı çalıştırıcısı Murat İce, birlik ve beraberlik gösteren tüm velilere teşekkür etti.

Sözlerine devam eden Murat İce, “İzmir Üçyol Gençlik Spor kulübü olarak özellikle yöneticilerimize ve de velilerimize böyle zorlu süreçte bile kulüplerine sahip çıkıp destek oldukları için çok teşekkür ediyoruz. Hepimiz bu kulübün en iyi yere gelmesi için uğraşıyoruz. Velilerimiz antrenmanlar olmamasına rağmen kulüplerine destek olup hocalarımızın ücretlerini ödememize yardımcı oluyorlar. Hepsine çok teşekkür ediyoruz. İzmir Üçyol Gençlik Spor gerçekten Kocaman bir aile. Bu ortamı sağlayan da güzel yürekli velilerimiz ve çocukları çok seven onların başarısı için koşuşturan hocalarımız herkesin büyük bir emeği var. İyi ki bu ailenin bir parçasıyız. İyi ki böyle veli grubumuz var. Hepsine ayrı ayrı teşekkürler. Bir konu daha belirteyim velilerimiz, sadece kendi kulübümüzün çocuklarına değil, her kulübün çocuğuna gereken desteği Buda ayrı bir gurur” dedi.

 

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

coruhlualt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life