çoruhluastepe çoruhluastepe

BEHRAM ÜSTÜN, BİLAL ÇOK ÖZEL OYUNCU DEDİ

21 / 05 / 2020

TFF 3. Lig ekiplerinden Manisaspor’da forma giyen 16 yaşındaki Orta saha oyuncusu Bilal Budak ‘a Süper Lig ekiplerinden Beşiktaş’tan sonra Fenerbahçe’de devreye girmiş ve oyuncuyu takibe almışlardı

Süper Ligin 2 dev takımı Beşiktaş ve Fenerbahçe’nin Manisaaspor’un genç ve yıldız oyuncusu Bilal Budak’a talip olması sonrasında Manisaspor’u heyecanlandırırken, takımın genç ve deneyimli hocası Behram Üstün oyuncusu Bilal Budak hakkında açıklama yaptı.

Behram Üstün, “Bilal çok çalışkan özel yetenekleri olan bir oyuncu. Üstün top tekniği bitmez enerjisi ile fark yaratacak. 2004 doğumlu olmasına rağmen bu yıl Manisa Spor forması ile 20 maça çıktı ve yaşından büyük işler yaptı. Gelişime açık olan Bilal Türk Futbolu için büyük bir değer olmaya aday. Manisa Spor’un 3 yıldır transfer yasaklısı olması Altyapıdaki sporculara fırsat doğurdu. Nitekim 20 yaşındaki Kalecimiz Kubilay’a ve 2 oyuncumuza da ciddi taliplerin olduğunu biliyoruz. Kulüpler alt yapılarına dönmek için bu süreç incelenip değerlendirilmeli. Fenerbahçe ve Beşiktaş’tan hangisi Bilal transferini bitirirse büyük bir iş yapmış olur.

 

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

 

barfks

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life