lifepahtshop lifepahtshop

İZMİR, AMATÖR’ÜN EN’LERİNE HAZIR MISINIZ?

30 / 05 / 2020

Ege Spor Life Olarak bu sezon düşündüğümüz ve planladığımız Amatör’ün En’leri Ödül töreni pandemi nedeni ile iptal etmiştik

2019-2020 sezonunda Amatör’ün En’leri Ödül törenini geniş olarak değil fakat, mini bir çalışma ile yapmayı hedefliyoruz.

Maalesef Pandemi nedeni ile bu sezon sadece BAL, SAL ve 1.Amatör Lig takımları dahil olmuştur. Önümüzdeki sene ise Genel bir çalışma ile ödül törenlerimize devam edeceğiz.

Düzenleyeceğimiz Amatör’ün En’leri Ödül Törenine özel olarak davet edeceğimiz konuklarımız aramızda olacaktır.

Amatör’ün En’lerini siz değerli takipçilerimizin Sitemiz üzerinde yapacağımız Anket çalışmaları ile belirleyeceğiz. Her Oyuncu 7 gün oylamaya dahil olacaktır. Buna göre en fazla oyu alan oyuncu Altın, Gümüş ve Bronz karma ödülüne layık olacaktır.

Geçmiş yıllarda Yenigün Gazetesinde yaptığımız geniş bir çalışma ile yaklaşık 400’ün üzerinde plaket dağıtımı gerçekleştirmiştik. Mayıs sonunda düşündüğümüz ve Pandemi nedeni ile iptal ettiğimiz Amatör’ün En’leri ödül töreni kısıtlı sayıda olacağını belirtmek isteriz.

Yaklaşık 40 gün sürecek oylama sonunda pandemi süreci durumuna göre tören tarihi belirlenecektir.

Sadece Kulüp Başkanları, Antrenörler ve Oyuncular ile organizasyonumuza destek olan Sponsorların dahil olacağı Mini Amatör’ün En’leri sitemiz üzerinden yapacağımız oylarla belirleyeceğiz.

SPONSORLARIMIZA DA ÖDÜL VERİLECEK

Düzenleyeceğimiz Amatör’ün En’leri Ödül törenine Sponsor olarak katkı sağlayan kuruluş ve firmalara da sağladıkları desteklerden dolayı ödül verilecek.

İLK OYLAMA BAL LİGİ;

Buna göre İzmir ilini BAL Liginde temsil eden 7 takım’ın en çok forma giyen oyuncularını sitemizde yer alan ankette oylayıp, en çok oyu alan oyuncuları Altın, Gümüş ve Bronz plaketler vererek taçlandıracağız.

Her takımın ilk 11’in de yer alan ve en çok forma giyen oyuncuları gün gün anket çalışmasında isimlerine yer vereceğiz. Başta kaleciler olmak üzere, sağ bek, sol bek, Sağ Stoper, Sol Stoper, Ön Libero, Orta Saha, Sol Açık, Sağ Açık, Forvet Arkası ve Forvet mevkileri olmak üzere okuyucularımızın vereceği oylarla belirleyeceğiz.

Ayrıca takımların Başkan ve Teknik Adamları ise verdikleri mücadelelerden dolayı ankete dahil olmadan ödüle layık oldukları için plaketlerini alacaklar.

 

İKİNCİ OYLAMA SAL LİGİ;

Süper Amatör Ligde ise gruplarını ilk üç sırada tamamlayan toplam 9 takımın ilk 11’inde yer alan oyuncular ankette oylamaya dahil olacak.

Süper Amatör Ligde düşen takımlar haricinde ve ilk 9 takımın dışında kalan diğer takımların oyuncularına ise belirlenen isimlere Başarı Ödülü verilecek. Altın, Gümüş ve Bronz karma ödüllerini 9 takım arasında belirleyip, 33 plaketin sahipleri olacaklar. Başta kaleciler olmak üzere, sağ bek, sol bek, Sağ Stoper, Sol Stoper, Ön Libero, Orta Saha, Sol Açık, Sağ Açık, Forvet Arkası ve Forvet mevkileri olmak üzere okuyucularımızın vereceği oylarla belirleyeceğiz.

Ayrıca 9 Takımın Başkanları ve Teknik Adamları da başarılı sezon geçirmeleri nedeni ile ödüllerine kavuşacaklar.

Gruplarında ilk üçün dışında kalan diğer takımların birer oyuncusuna ise yapacağımız görüşmeler sonrası her takımdan 1 oyuncuya Başarı ödülü verilecektir.

 

ÜÇÜNCÜ OYLAMA 1.AMATÖR LİG;

1.Amatör Ligde ise Süper Amatör Lige çıkan 8 takımının dışında final oynayan 4 takım oylamaya katılacak.

Toplamda 12 takımın yer alacağı ve ilk 11’lerin yarışacağı anketimizde Altın, Gümüş ve Bronz olmak üzere 33 oyuncu ödül alacak. Başta kaleciler olmak üzere, sağ bek, sol bek, Sağ Stoper, Sol Stoper, Ön Libero, Orta Saha, Sol Açık, Sağ Açık, Forvet Arkası ve Forvet mevkileri olmak üzere okuyucularımızın vereceği oylarla belirleyeceğiz.

12 Takımın üstün başarı gösterdiğini göz önünde bulundurmamız nedeni ile Başkan ve Teknik Adamlar ödüle hak kazanacaklar.

 

2020-2021 sezonunda daha geniş bir çalışma yaparak tüm kurumlarımız, yerel ve genel yöneticilerimiz dahil olacaktır.

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

 

 

coruhlualt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life