fiorita otel fiorita otel

EVKA-1 SPOR’DAN DAYANIŞMA ÖRNEĞİ

31 / 05 / 2020

İzmir 2.Amatör Lig ekiplerinden Evka-1 Spor takımı yaptığı yardımlarla birçok Aileye ulaşarak gönülleri feth etmeyi başardılar

Yaptıkları dayanışma ile yardımları Ailelere ulaştırdıklarını ifade eden Evka-1 Spor Teknik Sorumlusu Mahmut Vardar, “Marka Sponsorumuz olan ’’ Vardar Futbol Gelişim’’ yönetiminde, yardımsever yakınlarımız ve dostlarımızın desteği ile birlikte bir yardım kampanyası düzenledik” dedi.

Sözlerine devam eden Vardar, “İhtiyacı olan sporcularımızın ailelerine ve muhitimizdeki ihtiyaçlı ailelere kulübümüz aracılığı ile Alışveriş Çeki ve Ramazan Erzak Paketi yardımı yapılmıştır. Bu süreçte futbolcularımız da ellerinden gelen desteği vermiştir. Karınca kararınca, 41 kere Maşallah diyerek 41 aileye ulaşabildik.

Spor ahlakına sahip futbolcularımız bu deneyimle, yardımlaşma ve dayanışmanın saha dışında da önemini idrak ettiler.  Bunu gerçekleştirebilmenin manevi hazzını, mutluluğunu hep birlikte yaşadık. Maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen herkese teşekkürlerimizi sunarız” diye ifade etti.

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

 

aydinotoalt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life