lifepahtshop lifepahtshop

MURAT KESER’DEN 2. AMATÖR İLE İLGİLİ AÇIKLAMA

01 / 06 / 2020

İzmir ASKF Başkan Adayı Murat Keser, TFF’nin Amatör ligler ile ilgili kararları gözden geçirmesi gerektiğini belirterek, Futbol müsabakaları oynanacaksa 2.Amatör liglerin de Temmuz-Ağustos’ta tamamlanması gerektiğini belirtti.

İzmir ASKF Başkan Adayı Murat Keser, “Türkiye genelinde BAL LİGLERİ ve SAL LİGLERİ oynatılarak tamamlanacaksa A Takım seviyesinde 2.Amatör liglerinde mutlaka oynatılması gerekmektedir.

Kulüplerin katılım bedelleri-Aktarma ücretleri-Antrenör sözleşme ücreti-Transfer peşinatları ve ön hazırlık için harcadıkları ücretler düşünülünce Liglerin oynanmamış olarak kabul edilmesi büyük mağduriyet yaşatacak ve birçok kulübümüz kapanmanın eşiğine gelecektir. ASKF’nin de TASKK ile görüşerek kulüplerden 1 ya da 2 sezon AKTARMA BEDELLERİ almayarak Amatör Futbol Kulüplerimizin ayakta kalmasına destek olması gerekmektedir. Belediyelerimizin de NAKDİ ve MALZEME yardımları mutlaka olmalıdır. İlgili kurullarımızın bu dönemlerde sessiz kalmamaları ve gerekli girişimleri yapmaları da artık kaçınılmazdır. Yaşadığımız salgın döneminde dayanışma içerisinde olan Futbol kulüplerimiz Teknik Adamlarımız başta olmak üzere emeği olan herkese ayrıca teşekkür ederiz” diye belirtirken 2 Amatör Lig takımlarının taleplerinin de ASKF, TASKK ve TFF’ce dikkate alınması gerektiğini ifade etti.

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

 

barfks

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life