lifepahtshop lifepahtshop

GAZİEMİR AMATÖR FUTBOL KULÜPLERİNDEN DUYURU

02 / 06 / 2020

Covid-19 Pandemisi nedeni ile ertelenen ligler ve ardından BAL İle SAL Liglerinin devam kararı sonrasında mağdur durumda olan 2. Amatör Lig ekiplerinin haklarının verilmesi gerektiğini belirten Gaziemir Amatör Futbol Kulüpler Birliği Başkanı M.Muammer Şentürk açıklamada bulundu.

Gaziemir Amatör Futbol Kulüpler Birliği Başkanı M. Muammer Şentürk, “ Bilindiği gibi yüzleşmek zorunda kaldığımız Corona virüs musibeti bütün ülkemizi ve günlük hayatımızı etkilemiş olup, plan ve programlarımızı bozmuştur. Bu kapsamda İzmir Amatör Futbol camiasında da arzu edilmeyen sıkıntılar meydana gelmiş olup; yetkililerce halen yapıcı bir çözüm bulunmamıştır.

Şu anda gündemimizde bulunan 2. Amatör maçları ile ilgili olarak ;

1-Oynanacak olan diğer kategori maçları gibi maçların oynanarak liglerin tamamlanmasını.

2-Güncel olarak başlamak mümkün olmuyorsa Eylül ayında başlatıp haftada iki maç oynanması kaydıyla liglerin tamamlanmasını.

3-Ligler başlatılamıyorsa kulüplerimizin maddi masraflarının karşılanmasını.

4-Oynamak istemeyen kulüplerimize saygı duyarak devam edilmesini.

Gaziemir Kulüpler birliği olarak tavsiye ediyoruz. İkinci Amatör küme takımımız olmamasına rağmen 2.Amatör takımlarımızın yanındayız. Söz konusu kulüplerimizin mağdur edilmemesi için gerekli çözümü TFF. TASK ve İASKF yetkililerinden acilen bekliyoruz. İzmir Amatör camiasına saygıyla duyururuz. 

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

aydinotoalt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life