çoruhluastepe çoruhluastepe

AMATÖR’ÜN EN’LERİ ANKETLERİMİZ DEVAM EDİYOR

02 / 06 / 2020

Ege Spor Life Gazetesi olarak düzenleyeceğimiz Mini Amatör’ün En’leri ödül töreninin oyuncu anketleri devam ediyor

Düzenleyeceğimiz Mini Amatör’ün En’leri ödül töreninde en fazla oy alan 1. oyuncu Altın Karma 11, en fazla 2. oyu alan oyuncu Gümüş Karma 11’i ve en fazla 3. oyu alan oyuncu ise Bronz Karma 11 ödülünü alacak.

İlk olarak BAL takımı oyuncularını, ardından Play-Off mücadelesi verecek 9 SÜPER AMATÖR takım ve son olarak 1. Amatör’den SÜPER AMATÖR LİGE çıkan 8 takım ile final oynayan 4 takım’ın oyuncuları ankette yer alacak.

Her gün bir mevki oyuncunun anketinin yapılacağı Mini Amatör’ün En’leri Ödülü için değerli takipçilerimiz beğendiği oyuncuya oy vererek destek olabilir.

Değerli takipçilerimiz Anketimizin 7 gün süreceğini bilmenizi ve buna göre oy vermenizi diliyoruz. Her katılımcı yalnızca kendi IP'sinden sadece 1 oy kullanabiliyor.

 

 

31 Mayıs 2020 Pazar günü BAL Ligi İzmir takımları arasında 7 ekibin formasını giyen Kalecilerin Anketi için linki tıklayınız.

BAL KALECİ ANKETİNE OY VERMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

 

 

 

1 Haziran 2020 Pazartesi günü BAL Ligi İzmir takımları arasında 7 ekibin Sağ bek oyuncuların Anketin için linki tıklayınız.

BAL SAĞ BEK ANKETİNE OY VERMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

 

 

 

2 Haziran 2020 Salı günü BAL Ligi İzmir takımları arasında 7 ekibin Sol Bek oyuncularının Anketi için linki tıklayınız.

BAL SOL BEK ANKETİNE OY VERMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

 

 

3 Haziran 2020 Çarşamba günü BAL Ligi İzmir takımları arasında 7 ekibin Sağ Stoper oyuncularının Anketi için linki tıklayınız.

BAL SAĞ STOPER ANKETİNE OY VERMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ

 

 

4 Haziran 2020 Perşembe günü BAL Ligi İzmir takımları arasında 7 ekibin Sol Steper oyuncularının Anketine katılıp oy vermek için linki tıklayınız.

BAL SOL STOPER ANKETİNE OY VERMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ

 

 

Beğendiniz ve ödülü hak ettiğini düşündüğünüz oyunculara oy vermek için haber linklerini tıklayıp, oyunculara oy verebilirsiniz.

 

 

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

 

 

 

 

coruhlualt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life