aydinototepe aydinototepe

BAYRAKLI AMATÖR FUTBOL KULÜPLER BİRLİĞİ'NDEN DUYURU

04 / 06 / 2020

Covid 19 pandemisi nedeni ile ertelenen ligler ve ardından TFF kararıyla bazı Amatör liglerin oynatılması ve 2. Amatör liglerin iptal edilerek mağdur edilmesi sonucu Bayraklı Kulüpler Birliği Başkanı Mesut Ceylan açıklamalarda bulundu

Bayraklı Kulüpler Birliği Başkanı Mesut Ceylan, “ İlçemizde bulunan ve 2. Amatör liglerde mücadele eden 6 takımımız sezona hazırlanmış emek vermiş ve masraf yapmıştır. Liglerin iptal edilmesiyle takımlarımız hiçe sayılarak mağdur edilmiştir. Bu mağduriyetin sonrasında İzmir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu hala hiç bir açıklama yapmamıştır. 2. Amatör kümede mücadele eden takımlarımız açıklama beklemektedir ve mağduriyetimizin mutlaka giderilmesini talep etmekteyiz. Ayrıca kulüplerimizden yaşadıkları mağduriyetleri ile ilgili dilekçelerimizi de İzmir ASKF’ye teslim etmek için aldık” dedi.

 

Şu anda gündemimizde bulunan 2. Amatör maçları ile ilgili olarak ;

1-Oynanacak olan diğer kategori maçları gibi maçların oynanarak liglerin tamamlanmasını.

2-Güncel olarak başlamak mümkün olmuyorsa Eylül ayında başlatıp haftada iki maç oynanması kaydıyla liglerin tamamlanmasını.

3-Ligler başlatılamıyorsa kulüplerimizin maddi masraflarının karşılanmasını.

4-Oynamak istemeyen kulüplerimize saygı duyarak devam edilmesini.

Bayraklı Kulüpler birliği olarak tavsiye ediyoruz. Söz konusu kulüplerimizin mağdur edilmemesi için gerekli çözümü TFF. TASK ve İASKF yetkililerinden acilen bekliyoruz. İzmir Amatör camiasına saygıyla duyururuz.

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

aydinotoalt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life