çoruhluastepe çoruhluastepe

BURSASPOR FUTBOL OKULLARI BORNOVA’DA AÇILDI

05 / 06 / 2020

Bursaspor Futbol Okulları, Bergama ve Menemen’den sonra Bornova’da yapılan protokolle açıldı

Bursaspor Futbol Okulları İdari Direktörü Aykut Turan, Genç ve başarılı Antrenörler Deniz Akbaş ve Süleyman Deniz ile anlaşma sağladı.

Antrenmanlarını Bornova Buğdaycılar Spor Tesisinde yapacak olan Bursaspor Bornova Futbol Okulları ön kayıtlarını alarak çalışmalarına başladı.

Antrenörler Deniz Akbaş ve Süleyman Deniz’in yaptığı açıklamada ise, “İzmir’e yeni bir soluk getirmek istedik. Bursaspor’un alt yapıda ki başarıları tartışılmaz. Süper Lige ve Avrupa futboluna kazandırdığı oyuncular ile adından söz ettiren bir takım olduğunu hepimiz bilmekteyiz” dedi.

Gelecek Nesle İyi Eğitim Vereceğiz

Sözlerine devam eden başarılı hocalar Deniz Akbaş ve Süleyman Deniz, “Yapacak olduğumuz projeler ve çalışmalar ile çocuklarımızı sürekli destekleyecek ve futboldan ziyade sosyal yaşantılarına güzellikler katmak istiyoruz. Ahlaklı, dürüst ve zeki sağlıklı nesiller yetiştirmek amacındayız. Kısa sürede pilot takım anlaşmasını da imzalayıp Spor okuluna katılan çocuklarımızı lisanslı sporcu yaparak yarışma ortamında kendilerini geliştirmelerini sağlayacağız” diye ifade etti.

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

 

aydinotoalt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life