fiorita otel fiorita otel

ÖDÜL TÖRENİ YERİ VE TARİHİ BELLİ OLDU

08 / 07 / 2020

Ege Spor Life Gazetesi ve Yenigün Gazetesi olarak ortaklaşa düzenleyeceğimiz İzmir Amatör’ün En’leri ödül töreni yeri ve tarihi belli oldu

Ege Spor Life Gazetesi ve Yenigün Gazetesi olarak dördüncüsünü düzenleyeceğiniz İzmir Amatör’ün En’leri ödül töreni 27 Temmuz 2020 Pazartesi Saat 19:30’dan 21:30’a kadar süre ile Buca ATLI SPOR KULÜBÜ Kır Bahçesinde gerçekleşecek.

İzmir’de BAL Liginde mücadele eden 7 İzmir takımı, Süper Amatör Ligden Play-Off’a kalan 3 takım ile Play-Off ön eleme maçı hakkı kazanan 6 takımın toplamında 9 takım, 1. Amatör Ligden Süper Amatör Lige çıkan 8 takım ve final oynayan 4 takımın oyuncularını 31 Mayıs 2020 tarihiden bu yana yaptığımız anketler sonucunda ALTIN, GÜMÜŞ ve BRONZ karma 11 oyuncularını belirlemiştik.

Ayrıca Süper Amatör Ligde ankete dahil olmayan her takımımızdan 1’er oyuncuya da başarı ödülü verilecektir.

Yerel, Genel ve Futbol ile ilgili kurumlarımıza, onur konuklarımıza İzmir Amatör Futbola sağladıkları katkılardan dolayı ödül verilecek.

Düzenleyeceğimiz ödül törenine sponsor olan kişi ve kurumlarımızda organizasyona sağladıkları katkılardan dolayı ödül verilecektir.

 

Ayrıca BAL, SAL ve 1.Amatör’de yer alan takımların Başkan ve Teknik Sorumlularına da gösterdikleri başarılardan dolayı ödül hakkı elde ettiler.

İsimleri detaylı olarak hergün haber yayını yaparak açıklamasını okuyucularımıza ileteceğiz.

 

Buna göre tören yeri ve saati;

Buca’da uzun yıllar faaliyet gösteren ve 1400 kişilik kapasitesi olan Uğur Mumcu Caddesi No: 126 Buca ilçe sınırları içerinde bulunan ve Buca Yenigün Spor Tesisleri karşısında bulunan BUCA ATLI SPOR KULÜBÜNDE töremiz gerçekleşecek. Pandemi nedeni ile 250’ya yakın ödül verilecek.

Salonun kır bahçesi ve açık alan olması tercihinden dolayı sosyal mesafe kuralına uygun bir şekilde töremizi yapacağız. Masa düzeni ve oturma düzeni ile gelen konuklarımızı kurallara uyarak törenimizi tamamlayacağız.

Saat 19:30’da başlayacak törenimiz 21:30’da sonlandıracağız.

 

 

 

barfks

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life